Keystone logo
Universidad Autonoma de Madrid

Universidad Autonoma de Madrid

Universidad Autonoma de Madrid

Sissejuhatus

Madridi autonoomse ülikooli (UAM) juhtimise ja inimõiguste magister ning Santillana fond pakuvad teoreetilist ja praktilist koolitust kõrgeima akadeemilise rangusega inimõiguste ning riiklike ja rahvusvaheliste garantii- ja rakendusasutuste alal.

Nii õppe- kui ka teadustöö tasemel ühendab magistrikraad õiguslikke, poliitilisi ja sotsiaalseid vaatenurki, pakkudes ruumi järelemõtlemiseks ja aruteludeks demokraatliku valitsemistava praeguste väljakutsete ja nende põhiõiguste kaitsmiseks vajalike institutsiooniliste reformide üle. globaalsed ühiskonnad.

Juhtimise ja Inimõiguste Kapten pakub oma õpilastele koolitust, mis on vajalik edukaks karjääriks nii avalik-õiguslike asutuste valdkonnas kui ka seaduse, avaliku poliitika ja rahvusvahelise koostöö edendamisele suunatud eraõiguslike organisatsioonide valdkonnas.

Juhtimise ja inimõiguste magister on Madridi Autonoomse Ülikooli (UAM) kraad.

Miks õppida UAM-is?

See on kaasaegne ülikool, mis on huvitatud oma üliõpilaste igakülgsest koolitusest ja on rahvusvaheliselt tunnustatud ning mis on loodud maailma 200 parima ülikooli rühmas.

Ta on mures keskkonna pärast ja on uhke oma töö üle keskkonnasäästliku ülikoolilinnaku saavutamiseks.

Teadusuuringute seisukohast on Hispaania referentülikool, mille ülikoolilinnakus on oma ülikoolide uurimisinstituudid ja teised koostöös Teadusuuringute Kõrgema Nõukoguga. Pioneer solidaarsusmeetmete ja -koostöös, töös vabaühendustega jne. UAM-i lõpetanutel on kõrge tööjõu sisestamise tase, 90% tööd otsinutest on selle leidnud ja keskmiselt 4 ja poole kuu jooksul. Sellel on tööhõivefoorum ja selle ajaga on sellest saanud ülikooli tööhõive foorum, kus osaleb rohkem osalevaid ettevõtteid ja asutusi.

See on ettevõtlik ülikool paljudes aspektides ja üks olulisemaid on ettevõtete loomine. See on selles osas Hispaania ülikool, tal on CIADE-UAMi ettevõtlusalgatuste keskus, mis aitab ettevõtete loomisel ja on asutamisest alates osalenud enam kui 170 ettevõtte loomises.

Sellel on rahvusvahelised vahetussuhted maailma parimate ülikoolidega, näiteks ERASMUSe vahetusprogrammis Euroopa ülikoolidega naudib akadeemilist viibimist rohkem kui 1000 autonoomse piirkonna üliõpilast. Samuti on privilegeeritud suhted erinevate Ladina-Ameerika ülikoolidega.

Mures ühiskonna pärast, kuhu see kuulub, on tal tugevad koostöösuhted omavalitsuste, asutuste ja ettevõtetega, mille jaoks on ta sõlminud arvukad lepingud ja koostöö raamlepingud. Sellel on arvukalt kultuurilisi tegevusi, sealhulgas suvekursused ja kaasaegsed humanitaarteadused. Sellel on vanim ja mainekaim ülikoolide korraldatud kontsertide tsükkel, mis toimub igal aastal Riiklikus Muusikaauditooriumis.

Seal on palju spordirajatisi, sealhulgas sise- ja välibasseinid. Autonoomne organisatsioon korraldab erinevaid ülikoolidevahelisi võistlusi ja selle õpilased on ülikoolimeistrid erinevatel erialadel. UAM on osa kõrgetasemeliste sportlaste programmist, mida rahastab kõrgem spordinõukogu.

Universidad Autonoma de Madrid","author_url":"","source":""}" />

138631_rsz_1138558_portadamanosconlogoshd.png

Asukohad

  • Madrid

    Facultad de Derecho de la UAM, Ciudad Universitaría de Cantoblanco C/ Kelsen, 1. Madrid, 28049, , Madrid

Küsimused