Keystone logo
Universidad Camilo José Cela

Universidad Camilo José Cela

Universidad Camilo José Cela

Sissejuhatus

Ainulaadne ülikool

Camilo José Cela ülikoolis pakume teile teistsugust haridust. Aktiivne ja dünaamiline haridus, mis pakub teile võimalust elada täiel määral oma ülikoolielu nii klassiruumis kui ka väljaspool seda, et saada professionaaliks, kelleks soovite.

Meie haridusmudel on kinnitatud kolme sambasse:

Interdistsiplinaarsus

Jagage tunde teiste kraadidega üliõpilastega ja omandage teadmisi väljaspool oma spetsialiseerumist, ühendades teadmised ja kultuuritaust, et 21. sajandi keerukate väljakutsetega enesekindlalt toime tulla.

Innovatsioon

Uuendame akadeemilisi õppekavasid, et keskenduda teile ja teie õppeprotsessile. UCJC-s teile antav õpetus on erinevalt traditsioonilisest ülikooliõpetusest. Me eristume teistest ülikoolidest tänu oma avatud haridusmudelile ja lähenemisviisile, mis on palju asjakohasem eluaegadele.

Rahvusvahelisus

Siin muutute iseseisvamaks, pakume teile tööriistu oma professionaalse karjääri juhtimiseks ja seda globaalses kontekstis. Teid õpetavad esmaklassilised õppejõud paljudest erinevatest riikidest. Lisaks saate täiendada oma professionaalset profiili meie välisõppe programmide ja rahvusvaheliste nädalatega.

Taru (La Colmena) ®

Universidad Camilo José Cela","author_url":"","source":""}" />

La Colmena®

Te võtate selle ainulaadse akadeemilise ainekava paralleelselt oma kraadiõppega. See võimaldab teil laiendada oma haridust peamiste teadusharude kaudu maailmas, kus paindlikkus ja põiksus on järjest nõudlikumad.

Ülikooli omadused

Kus teie ideed ellu saavad

UCJC on teadmiste edasikandmise koht, kus saab spetsialiseeruda enda valitud valdkonnale, täiendada oma üldteadmisi ja areneda inimesena. Meie laborid soodustavad refleksiooni ja arutelu ning pakuvad aktiivset õpetamis-/õppimismetoodikat, mis põhinevad koostööl, loovuse, kriitilise mõtlemise, visuaalse mõtlemise ja suhtlemisoskuste arendamisel.

UCJC ülikooli eluruumid

UCJC üliõpilaselamud Madridis pakuvad teile kõiki mugavusi ja mugavusi, et saaksite end koduselt tunda ja ennekõike pühendada oma aega sellele, mida olete tulnud tegema, õppima ja lõbutsema. Ülikoolilinnakutes ja eluruumides on ideaalsed ruumid, mis pakuvad rahu ja vaikust, nii et miski ega keegi ei segaks teid keskendumis- ja õppimistundidel.

Rahvusvaheline ja interdistsiplinaarne kogemus

UCJC ülikooli eluruumid teenindavad üliõpilasi üle kogu maailma. Nende kõigiga koos elamine annab teile globaalsema ja rahvusvahelisema väljavaate ja mõtteviisi, samal ajal õppides tundma teisi kultuure, harjutades keeli ja luues rahvusvahelist kontaktide võrgustikku. Jagate oma igapäevast oma teiste õpilastega, kes nagu teiegi on siia kolinud selge eesmärgiga: kasvada akadeemiliselt ja isiklikult.

  Edetabelid

  QS Starsi ülikooli reitingud

  Ülikool on liidetud mainekasse rahvusvahelisse hindamissüsteemi QS Stars University Ratings, mille keskmine hind on 3 punkti 5-st. Tööalase konkurentsivõime ja rajatiste valdkonnas oleme saanud maksimaalse hinde 5 tärni 5-st ja 4 tärnist. 5 rahvusvahelistumise ja integratsiooni alal.

  Asukohad

  • Madrid

   C/ Castillo de Alarcón, 49. Urb. Villafranca del Castillo, 28692, Madrid

   Küsimused