Keystone logo
Universidad CEU San Pablo

Universidad CEU San Pablo

Universidad CEU San Pablo

Sissejuhatus

Universidad CEU San Pablo – multidistsiplinaarne kõrgharidus

Rohkem kui 90 aastat: Universidad CEU San Pablo Ülikool on pühendunud õpilaste abistamisele nende teel edukate tulevaste elukutsete poole. Kool pakub laia valikut bakalaureusekraade, topeltbakalaureuse kraadi ja kraadiõppe programme hispaania ja inglise keeles paljudes ainevaldkondades, nagu majandus ja äri, kommunikatsioon ja humanitaarteadused, arhitektuur, tehnika ja terviseteadus.

Ülikoolil on tugev rahvusvaheline keskkond, kus on üliõpilasi enam kui 70 erinevast riigist. Madridi avatud, kosmopoliitne ja kultuuriline õhkkond muudab Hispaania pealinna populaarseks välismaal õppimise valikuks üliõpilastele üle kogu maailma.

Rahvusvaheline koostöö

Suure rõhuasetusega tööalase konkurentsivõimega pakub ülikool konkurentsivõimelisi praktikaprogramme, millel on lepingud enam kui 9000 ettevõtte ja asutusega nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Üliõpilastele, õppejõududele ja teadlastele on saadaval ka palju rahvusvahelisi liikuvusprogramme. Ülikool teeb koostööd Ameerika Ühendriikide mainekamate ülikoolidega, sealhulgas Columbia ülikooli, Bostoni ülikooli, Chicago ülikooli ja Fordhami ülikooliga.

CEU San Pablo ülikool on pühendunud õppimise ja täiustamise jõule ning pakub mitmeid stipendiumivõimalusi.

Ülikooli omadused

Õppige meie kaunites ülikoolilinnakutes Madridis

Ülikoolil on kaks suurt ülikoolilinnakut, mis asuvad Madridi privilegeeritud piirkondades: Moncloa ja Montepríncipe . Mõlemad võimaldavad teil õppida trendiloovas ja rahvusvahelises keskkonnas ning omavad kõige kaasaegsemaid rajatisi koos kõige täielikumate teenustega tegevuste ja praktikate läbiviimiseks: laborid, uurimiskeskused, arvutiruumid jne.

Lisaks on Madridi südames ülikoolis hambaravile, füsioteraapiale, psühholoogiale, toitumisele ja dieteetikale spetsialiseerunud polikliinik , kus ravitakse tegelikke juhtumeid ning üliõpilased käivad professorite järelevalve all.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Välistudengid saavad taotleda Talent Bridge'i stipendiumi, mis võib anda neile õppemaksu alandamise kuni 50%.

  Campus Life & Facilities

  CEU San Pablo ülikoolil on hästi arenenud teenuste süsteem üliõpilastele:

  • Raamatukogud, sport ja vabatahtlik tegevus mõlemas ülikoolilinnakus
  • Praktikabürood ja karjäärinõustamine
  • Rahvusvaheline külalislahkuse pakett: keskkooli lõputunnistuse tunnustamine, elamisloa saamine õppimiseks, pangakonto avamine
  • Keelekeskused
  • Meditsiiniline ja psühholoogiline abi

  Õpilasasjade ja koolielu talitus juhib õppekavavälist tegevust, mille eesmärk on koolielu rikastamine.

  Meile meeldiks, kui pöörduksite oma hobide poole ülikoolikeskkonnas ning arendaksite oma haridustee täiendamiseks uusi huvisid ja suhteid:

  • Kultuuritegevused – gastronoomia, teater, muusika, filmid, ooper, reisimine, väitlusklubi, loovusvõistlused jne.
  • Vabatahtliku tegevuse võimalused – mittetulundus- ja teadlikkuse tõstmise kampaaniad, tegevused abivajajate, vaeste või marginaliseeritud rühmade abistamiseks.
  • Pastoraalne tegevus – avatud arutelud, kogukonnad, kultuurikülastused, retriidid, palverännakuteed, seminarid, väitlused jne.
  • Sporditegevus – korraldame sisevõistlusi ja osaleme kohalikel ja üleriigilistel ülikoolidevahelistel turniiridel.

  Asukohad

  • Madrid

   Calle de Julián Romea,23, 28003, Madrid

  Küsimused