Keystone logo
Universidad de Alicante

Universidad de Alicante

Universidad de Alicante

Sissejuhatus

Alicante ülikool on avalik-õiguslik ülikool, mis asub Vahemere rannikul. Oma ajalooliste mõjude, suurepärase asukoha ja suurepäraste ühenduste tõttu oleme mitmekülgse suunitlusega ja vastutulelik ülikool, millel on üks Hispaania paremaid ülikoolilinnakuid, mitte ainult infrastruktuuri, vaid ka haljastuse, jätkusuutlikkuse ja soolise võrdõiguslikkuse osas.

Ehkki suhteliselt noor, on meil tugev teaduslik ja akadeemiline usaldusväärsus, mis on võimaldanud meil kohaneda sotsiaalsete muutuste ja oma keskkonna vajadustega ning viia läbi teadusuuringutel, innovatsioonil, ettevõtlusel ja teadmiste tegelikul edastamisel põhineva majandusmudeli muutuse.

Oleme multidistsiplinaarne ülikool, kus on kuues teaduskonnas ja polütehnikumis korraldatud õppeprogrammid kõigis teadmiste valdkondades.

Ülikooli kogukond koosneb umbes 3800 akadeemilisest ja administratiivsest personalist ning üle 32 000 ametliku kraadi omandanud üliõpilase. Ülikool, mis võtab igal aastal vastu umbes 2500 välistudengit.

Kõigis kraadides pakutakse üle 700 kursuse muudes keeltes kui hispaania keeles: peamiselt inglise ja katalaani keeles, aga ka prantsuse, araabia, saksa keeles.

Tervitussõnum

Meil on hea meel tervitada teid Alicante ülikooli institutsionaalsel veebisaidil ja täname teid huvi eest meid paremini tundma õppida. Siit leiate selle struktuuri kirjelduse ja mitmesugused tegevused, mida meie ülikoolis saab läbi viia, samuti jooned, millega kavatseme jälgida oma asutuse tulevikku, tehes jõupingutusi, et teha kõik endast olenev selle kajastamiseks. ühiskonna vajadusi ja soove.

Ükskõik, kas kuulute ülikooli kogukonda või soovite meid külastada ja meie ettepanekutest teada saada, näitavad need lehed teile Alicante ülikoolis õpetatavaid õppeprogramme ja pakutavaid teenuseid, samuti täitevkomiteesid ja selle eeskirjade haldamist. ja haldus. Samuti saab ülikoolilinnakus arendada mitmesuguseid kultuuri- ja sporditegevusi. Leiate ülikooli keskkonna üksikasjaliku kirjelduse; õppida inimeste töökohti ja seda, kelle poole või kuhu pöörduda, et uurida.

Soovime pakkuda parimat haridust oma õpilastele nende vastavas õppetöös. Soovime aidata neil kujuneda väärtuslikeks spetsialistideks, kes on sotsiaalse ja majandusliku arengu selgroog. Samuti loodame, et ümbritsevad riigiasutused, ühendused ja ettevõtted saavad Alicante ülikoolilt oma eesmärkide saavutamiseks kasulikku abi.

Tahaksin teid uuesti tervitada ja loodame, et teie visiit meie veebisaidile on abiks.

Tänan teid väga.

Lühike ajalugu

Alicante ülikool loodi 1979. aasta oktoobris ülikooli õppekeskuse (CEU) struktuuri järgi, mis loodi 1968. aastal. Nii taastus Alicante sel viisil oma 1834. aastal peatatud ülikooli õppekeskus.

Universidad de Alicante","author_url":"","source":"Universidad de Alicante"}" />

150759_150635_CAMPUSMAYO201376232.jpg

Asukohad

  • Alicante

    Carretera San Vicente del Raspeig s/n 03690 San Vicente del Raspeig, , Alicante

Küsimused