Keystone logo
Universidad de Chile (The University of Chile)

Universidad de Chile (The University of Chile)

Universidad de Chile (The University of Chile)

Sissejuhatus

See on riigi vanim kõrgkool ning Ladina-Ameerika üks prestiižikamaid ja traditsioonilisemaid.

Tšiili ülikool on riiklik ja avalik-õiguslik kõrgharidusasutus, mis võtab pühendunult ja tipptaseme kutse kaudu endale inimeste koolituse ning panuse rahva vaimsesse ja materiaalsesse arengusse, tõstes juhtpositsiooni teaduste ja tehnoloogiate uuenduslikus arengus , humanitaarteadused ja kunst, läbi nende õpetamise, loomise ja laiendamise funktsioonide, pöörates erilist rõhku teadus- ja kraadiõppele.

Nende ülesannete täitmisel edendab see ettevalmistatud, kriitilise ja sotsiaalse südametunnistuse ning eetilise vastutusega kodanike tegevust vastavalt sallivuse, pluralismi ja võrdsuse, intellektuaalse sõltumatuse ja mõttevabaduse väärtustele. mitmekesisuse austamine, edendamine ja säilitamine kõigis oma töövaldkondades.

See on riigi vanim kõrgkool ning Ladina-Ameerika üks prestiižikamaid ja traditsioonilisemaid, mida kinnitavad erinevad riiklikud ja rahvusvahelised tunnustused. Riiklikul tasandil võtab Tšiili ülikool suhtelises plaanis vastu kõige rohkem üliõpilasi, kellel on parim sisseastumishinde, akadeemiline tippkogu, kõrge tootlikkus nii teaduse kui ka kunsti- ja kultuuriloomes ning see on püsivalt seotud siseriiklike probleemidega seotud mõtiskluste ja meetmeteni.

Asukohad

  • Santiago Metropolitan Region

    Avenida Libertador Bernardo O'Higgins,1058, , Santiago Metropolitan Region

    Küsimused