Keystone logo
Universidad de Murcia

Universidad de Murcia

Universidad de Murcia

Sissejuhatus

Kõrgkoolide õppeasutus, millel on rahvusvahelise tipptasemel õppe- ja teadustöö infrastruktuur. Uuenduslik, dünaamiline, vastutustundlik ülikool, mis on pühendunud oma keskkonnale, mis ei unusta ka oma ajaloolisi juuri.

Universidad de Murcia missioon, visioon ja väärtused

Ülikooli missioon kirjeldab selle eesmärki või olemise põhjust ning selle visioon peegeldab seda, milleks ta tulevikus saada soovib, ülikooli perspektiivi pikas perspektiivis.

Universidad de Murcia on rahvusvahelise kõrgharidusega avalik-õiguslik kõrgkool. Selle eesmärk on aidata kaasa ühiskonna arengule, tegutsedes dünaamilise agendina koostöös teiste sotsiaalsete agentidega. Selle põhitegevused on keskendunud teadusuuringute, koolituse, teadmiste edasiandmise ja kultuurilise levitamise arendamisele, rakendades innovatsiooni ja pideva täiustamise protsesse kõigile neile, eesmärgiga saavutada tulemuste kõrge tase, nähtav selge läbipaistvuspoliitika kaudu.

Selle peamised väärtused, mis sisalduvad Universidad de Murcia eetikakoodeksis, on pühendumus, dialoog, lugupidamine ja vastutus:

 • Kohustus nõuab ülikooli eesmärkide saavutamist ja nende eesmärkide saavutamiseks hea halduse ja juhtimise edendamist, suurendades ülikooli sotsiaalset vastutust, ületades isikliku ja ettevõtte isekuse, et suhelda teistega ülikooli ülesannetes ja lahendada ühiseid probleeme.
 • Dialoog tähendab valmisolekut mõistlikult ja mõistlikult kooskõlastada teistega tõhusat koostööd, võttes arvesse kummagi positsiooni, huve või olukorda eesmärgiga rahulikult lahendada need, kes otsivad õiget tasakaalu ja üksmeelt.
 • Austus tähendab, et koheldakse kõiki isikuid erapooletult, lugupidavalt ja lugupidavalt, vältida diskrimineerimist nende sisulistel põhjustel ja eelarvamusi, pidades silmas iga inimese võrdset väärikust kui kõrgeimat väärtust.
 • Vastutus seisneb oma kohustuste ja kohustuste ausas võtmises ning valmisolekust anda sellest aru kellelegi, kes tegutseb vastavalt isiklikult eeldatud eetilistele põhimõtetele, mis on hea tahte, sidususe ja eeskujuliku tava põhielemendid.

Need väärtused on omakorda seotud inimõiguste kaitse ja edendamise, üldise juurdepääsetavuse, meeste ja naiste võrdõiguslikkuse, rahu ja demokraatlike väärtuste kultuuri, osaluse, interdistsiplinaarsuse, pluralismi, keskkonna kaitsmisega. ja jätkusuutlikkus.

10 põhjust UMU valimiseks

1. Miks just UMU?

Centennial University, mis on strateegiliselt paigutatud olevikku ja on ette valmistatud tulevikuks

Universidad de Murcia (UMU) on enam kui saja aasta vanune rahvusvaheline asutus, mille juured ulatuvad 13. sajandisse. Selles õpib enam kui 30 000 üliõpilast (neist 2000 on rahvusvahelised), 3000 teadlast ja professorit ning enam kui 1200 administratsiooni töötajat.

2. Mitut valdkonda hõlmav uuringute pakkumine

60 kraadi, 72 kaptenit ja 36 doktorikraadi

UMU on avalik ja laiahaardeline ülikool, mis pakub 60 kraadi - 5 topeltkraadi -, 72 magistrikraadi ja 36 doktorikraadi kunstide ja humanitaarteaduste, inseneriteaduse, terviseteaduste, teaduste, sotsiaalteaduste ja õiguse alal.

3. Panustage kvaliteetsele haridusele

Kvaliteedi tunnustamine ülikoolikeskustes ja teenustes

Universidad de Murcia keskendub akadeemilisele tipptasemele ja mängib väga olulist rolli teadustegevuse (350 uurimisrühma, 4 instituuti ja uurimiskeskust), õpetamise ja innovatsiooni alal kõigis teadmiste valdkondades. Lisaks teeb ta tihedat koostööd riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtetega.

4. Digitaaltehnoloogia, küberturvalisuse ja tehisintellekti juhtimine

Euroopa Komisjoni juhtivad küberjulgeolekuga seotud teadusuuringute ja innovatsiooni projektid

See pakub laias valikus tehisintellektiga teenuseid, näiteks "Lola Chatbot", mis aitab õpilastel õpinguid valida ja vastuvõtuprotsessis küsimustele vastata.

5. Seos tööturuga

Enam kui 75% õpilastest saab pärast kraadi omandamist ameti

UMU tudengitel on võimalus nii intellektuaalse arenguga tegeleda kui ka kutseoskusi omandada.

6. Maailmale avatud ülikool, kus rohkem kui 2000 üliõpilast koostavad rahvusvahelise liikuvuse kavad

7 kakskeelset hispaania-inglise programmi ja õpilased enam kui 50 rahvusest

Meie asutus pakub 4 inglise keele kursust (õigusteadus, ärijuhtimine ja haldus, algharidus ja inglise keele õpe) ning 3 kraadiõppe programmi (imetajate paljunemise bioloogia ja tehnoloogia, arvutiteaduse uued tehnoloogiad ja füüsika).

7. Rahvusvaheliste üliõpilaste rahulolu

Asub tudengite poolt Euroopa parimaks hinnatud ülikoolide hulgas

UMU rahvusvaheline vastuvõtupunkt (International Welcome Point - IWP) pakub teavet sellistes küsimustes nagu riiki lubamise kord, majutuse saamine ja legaliseerimine.

8. Pühendumine ühiskonnale

Tähelepanu pööramine naiste ja meeste mitmekesisusele ja võrdsetele võimalustele

UMU on Hispaania teine ülikool, mis ühendab suuremat hulka puuetega üliõpilasi. Mitmekesisusele ja vabatahtlikule tegevusele tähelepanu pööramise teenuse kaudu osaleb programm "Kaasav ülikoolilinnak: piiranguteta ülikoolilinnak", mida rahastavad Hispaania valitsus, ONCE ja sihtasutus REPSOL.

9. Pühendumus ÜRO säästva arengu eesmärkidele

Projekti hinnatakse kõige paremini säästva arengu seisukohalt

ODSessions on projekt, mida Universidad de Murcia arendab ÜRO 17 säästva arengu eesmärgi edendamiseks ja teadvustamiseks. Kuni 2021. aasta aprillini pühendab UMU nendele eesmärkidele ühe kuu levitamise, puhke-, koolitus- ja solidaarsustegevusega.

10. Murcia, õpilaste linn

Elukvaliteet Vahemere ainulaadses keskkonnas

Hispaania kaguosas asuv Murcia linn saab suurepärase asukoha, madalad elukallid ning mitmekesise kultuuri- ja turismipakkumise. Selle väljakutel ja terrassidel saate avastada vaikse ja sõbraliku linna õpilastele. Ligikaudu poole miljoni elanikuga on see Hispaania seitsmes linn.

Eetikakoodeks

Ülikooli muutmiseks võimalikult õiglaseks ja ausamaks versiooniks kiideti 2016. aastal heaks Universidad de Murcia eetikakoodeks, mis koostati pärast protsessi, mille käigus tegid koostööd kõik sellesse kuuluvad rühmad.

Neli põhiväärtust, millel see põhineb, on pühendumus, dialoog, austus ja vastutus, peaksid juhendama kõiki ülikooliringkondade tegevusi ja suhteid. Seetõttu on meie prioriteet levitada Universidad de Murcia eetikakoodeksit kõigil tasanditel, taotledes ka nende täielikku mõistmist ja rakendamist.

Selle tegelikku järgimist kontrollib 4. septembril 2018. aastal loodud eetikakoodeksite jälgimise komisjon (CSCE). Selle moodustavad inimesed ülikooli kogukonna eri piirkondadest ja eksperdid:

 • Antonio José Carrasco Hernández. Ülikoolilinnaku infrastruktuuri koordinaator
 • Carmen Sánchez Trigueros. Naiste ja meeste võrdõiguslikkuse üksuse direktor
 • Emilio Martínez Navarro. Vastutab eetikakoodeksi väljatöötamise eest
 • Francisco Esquembre Martínez. Teadusuuringute ja ülekandmise asekantsler
 • José Antonio Cascales Saseta. Juhataja
 • José Ramón Salcedo Hernández. Bioright Law Masteri juht: õigus, eetika ja teadus
 • Juan José Vera Martínez. Ülikooli advokaat
 • Longinos Marín Rives. Sotsiaalse vastutuse ja läbipaistvuse asekantsler
 • Kalju tuvi. Ülikoolikogukonna üliõpilaste ja teenuste asekantsler
 • José Miguel Rojo Martínez. Universidad de Murcia üliõpilasesinduse direktorite nõukogu esimees

Alates selle loomisest on CSCE korraldanud eetikakoodeksi nii virtuaalset kui ka füüsilist levitamist. Praegu on kõigil Universidad de Murcia hoonetel, mitte ainult teaduskondadel, vaid ka töötajatele mõeldud hoonetel, üks või kaks automaati, mille koopiad eetikakoodeksist on asendamisel.

Lisaks saavad kõik Universidad de Murcia uued töötajad nüüd personaliosakonna eetikakoodeksi.

Muud eetikakoodeksi levitamisega seotud toimingud on selle kohta loengute pidamine professor Emilio Martínez Navarro poolt mõnede teaduskondade uutele üliõpilastele, kes seda nõudsid, või klassiruumide määramine Euroopa Ühenduse väärtusteks Eetikakoodeks, näiteks sporditeaduskonna auaba.

Asukohad

 • Murcia

  Edificio Rector Soler, 2ª planta. Campus de Espinardo, 30071, Murcia

Küsimused