Keystone logo
Viña del Mar University

Viña del Mar University

Viña del Mar University

Sissejuhatus

Viña del Mar University on 21. novembril 1988 loodud mittetulunduslik eraõiguse ettevõte, mis alustas oma akadeemilist tegevust esimest korda arhitektuuri, kommertsinseneri, arvutiehituse ja ajakirjanduse karjääriga.

1991. aastal aktsepteeris ülikool akrediteerimissüsteemi, mis loodi põhiseadusliku orgaanilise hariduse seadusega (LOCE), millega loodi kõrgem haridusnõukogu; ja 2000. aastal andis nimetatud nõukogu ülikoolile institutsionaalse autonoomia.

Eesmärgiga koondada suur osa ülikooli akadeemilisest tegevusest suuremasse ruumi ja pidada Rodelillo sektori prognoose piirkonna haridus-, kultuuri-, sotsiaal-, äri- ja tehnoloogiaalase arengu pooluseks, 30. märtsil 2004, on avati Rodelillo ülikoolilinnak, kus praegu asub ülikooli üheksast koolist kuus.

2009. aastal sai laureaatide haridusvõrgustik ülikooli aktiivseks liikmeks. See koostöö eeldas rahvusvaheliste standardite olemasolu, mille eesmärk oli tugevdada Viña del Mar University projekti piirkonnas.

2011. aasta alguses, pärast ammendavat strateegilist planeerimisprotsessi, viidi strateegiline arengukava (PDE) ellu perioodiks 2011–2015, mis võimaldas suunata ülikooli akadeemilist ja institutsionaalset tööd nimetatud ajavahemikul ning uuendada haridusprojekti institutsionaalsete väärtuste kaasamine koolitusprotsessi. Selles kontekstis ja PDE-s 2016–2020 kehtestatud ülikool kaalus uue ametialase karjääri väljatöötamist, arvestades täna erinevate õhtuste programmide ja õpingute järjepidevuse viisidega.

Asukohad

  • Viña del Mar

    Viña del Mar, Tšiili

    Küsimused