Keystone logo
Universidad del Medio Ambiente

Universidad del Medio Ambiente

Universidad del Medio Ambiente

Sissejuhatus

Edendada taastuvat, jätkusuutlikku ja eetilist tulevikku, mis on kaasas muutuste tegurid, mis on võimelised edendama algatusi, mis muudavad sotsiaal-keskkonnasüsteeme.

Kuidas see tekib?

Unistus sündis kümme aastat tagasi noorte mehhiklaste rühma murest, kes tunnistavad Ladina-Ameerika sotsiaal-keskkonnaprobleemidega toimetuleku õppepinna loomise tohutut tähtsust. Teel on sajad spetsialistid, koolitajad, muutuste agendid ja ettevõtjad ühinenud sellise haridusmudeli väljatöötamisega, mis õpib, kuidas saaksime oma süsteemi ümber kujundada. UMA-st on saanud riigi ainus jätkusuutlikkusele spetsialiseerunud ülikool ja ideaalne koht sotsiaal-keskkonnaprojektide arendamiseks.

Mida me siis teeme?

Pakume jätkusuutlikkusele ja sotsiaal-keskkonna taastamisele keskendunud magistrikraade, töötubasid, diplomeid ja nõustamisteenuseid. Meie peamine väärtus on luua kohtumispaik õppimise, spetsialistide ja jätkusuutlikkuse juhtide vahel õppimise kiirendamiseks. Meie külastamisel on teil inspireeriv kogemus ühenduse loomiseks õpikogukonnaga, kes on aktiivne meie maailma paremaks muutmisel.

Vaheta agenti

UMA magistrikraadile astudes mõistavad üliõpilased, kui oluline on areneda muutuste tekitajatena, siseneda ümberkujundamise ja isikliku rikastumise protsessi, mis hõlbustab selliste algatuste ja projektide väljatöötamist, mis püüavad muuta oma distsipliini seniseid tavasid jätkusuutlikkuse skeemid.

UMA-s oleme seisukohal, et esimene muutus, mida jätkata, on tema enda teha.

Ülikooli omadused

Meie eesmärk on ehitada ülikoolilinnak, mis näitab, kuidas arhitektuurne sekkumine muutub kogukonna ja selle veelahkme taastumise vahendiks.

Näeme sügavalt esteetilist ülikoolilinnakut vastavalt selle eesmärgile, kohale ja funktsioonile sobivaks. Soodustatakse tiheda söödava metsa kasvamist, mille sees leiame töö- ja õppimisruume. Rajatised on elanikele visuaalsete, akustiliste, kliima- ja tekstuuriomaduste poolest kaitsvaks tekiks, mis kutsub esile mõtlema, dialoogi ja õppimist.

Vee-, energia-, toidu-, jäätme- ja muude voogude haldamiseks on huvitav kombinatsioon sobivatest tehnoloogiatest, nii tipptasemel kui ka traditsioonilistest. Sait peab austama ja julgustama inimestest väljaspool olevate elementide, nagu päike, vesi, maa, tuul ja bioloogiline mitmekesisus, olemasolu ja kooseksisteerimist. UMA ülikoolilinnak on inspireeriv koht, mis võimaldab meil ette kujutada taastuvat ja mitmekesist tulevikku.

  Stipendiumid ja rahastamine

  UMA-s pakume kahte tüüpi stipendiume:

  Püüame toetada suure potentsiaaliga muutuste agentuuri inimesi, kes on huvitatud magistrantuuris õppimisest, kuid kes on majanduslikus olukorras, mis ei võimalda neil tasuda kogu õppemaksu. Meil on piiratud arv stipendiume ja need jagatakse neile, kes seda kõige rohkem vajavad ja kõige paremini vastavad allpool toodud kriteeriumidele.

  Meie sisseastumisavalduses leiate jaotise, kus saate taotleda vajalikku stipendiumi (vt Sisseastumisprotsessi vahekaarti), peate märkima otsitava stipendiumi tüübi ja protsendi. Kui oled huvitatud stipendiumist, siis pea meeles, et saad suurema protsendi, kui esitad oma avalduse esimeses registreerimisvoorus.

  a) Osalised stipendiumid: stipendiumid 10% kuni 20% magistriõppe maksumusest, mis ei sisalda kraadiõppe maksumust.

  b) Vahetusstipendiumid: stipendiumid 25% kuni 40% magistrikraadi maksumusest, ilma kraadiõppe maksumuseta. Neid stipendiume antakse aja eest, et toetada magistriõppe koordineerimise või UMA kogukonna tegevusi. Valida saab erinevate tugitegevuste vahel ning neid saab teha igal pool ja paindlikel kellaaegadel.

  Soodustus magistriõppe täismaksele: 15%.

  Kehtib kogu magistriõppe eest ettemaksu tasumisel.

  Ühe aasta ettemaksu allahindlus: 10%.

  Kehtib, kui maksate terve aasta ette.

  Soodustus semestri ennetähtaegsel tasumisel: 5%.

  Kehtib terve semestri eest tasumisel.

  Kui saate stipendiumi, rakendub mõni neist allahindlustest makstavale summale pärast määratud stipendiumi protsendi arvestamist.

  Sisseastumised

  Sisseastumisprotsess koosneb järgmistest etappidest:

  • Klõpsake sellel lehel nuppu "Alusta oma taotlust" ja järgige veebipõhise taotluse täitmiseks juhiseid. Seal saate taotleda stipendiumi protsenti, kui seda vajate.
  • Kui olete oma veebipõhise avalduse lõpetanud, võtab kraadidirektor teiega virtuaalse intervjuu läbiviimiseks ühendust.
  • Intervjuu lõpus paneme ajakavasse diagnostilise testi, millega hindame Sinu akadeemilist taset ja õppimisviisi. Selle testi maksumus on 500 peesot, mis tuleb enne selle sooritamist katta.
  • Pärast vestlust saate oma avaldusele vastuse. Nõustamiskiri sisaldab kogu teavet, mis on vajalik teie registreeringu eest elektroonilise ülekandega tasumiseks ja vastava kviitungi saatmiseks. Vajadusel sisaldab see seda, kas teile anti protsent stipendiumist.
  • Kui registreerimine on lõppenud, võtame teiega ühendust, et nõuda ülejäänud dokumente ja lõpetada registreerimine haridusministeeriumis.
  • Bakalaureusekraadi igakuine kulu on 15 000 dollarit, mida makstakse üle 48 kuumakse. Registreerimise maksumus on 12 000 peesot, mida makstakse ainult üks kord.
  • UMA võib anda teatud protsendi stipendiumi üliõpilastele, kes seda vajavad, olenevalt läbiviidavast sotsiaalmajanduslikust uuringust. Stipendiumifondile juurdepääsu saamiseks esitage oma taotlus võimalikult kiiresti.

  Edetabelid

  UMA käsitles ühte haridusinnovatsiooni juhtumit Mehhikos

  • Ashoka tunnustas Universidad del Medio Ambiente ja UMA keskkooli kui üht haridussektori uuendusmeelsust kehastavat organisatsiooni.

  Võida võidu auhind

  • Ülikooli sotsiaalse vastutuse parim näide

  Tunnustusauhind Holcim

  • 2014. aasta ülikoolilinnaku meeskond

  Kvoorumi auhind

  • 2013 Victoria Haro ja Federico Llamas

  Ladina-Ameerika kvaliteediinstituut

  • 2013 CIAMA

  Quo & Discovery Mindsi auhind

  • 2011 Victoria Haro

  Õpilaste iseloomustused

  Asukohad

  • Valle de Bravo

   Camino al Castellano #4 San Mateo Acatitlán, Valle de Bravo, Mexico, 51200, Valle de Bravo

  Küsimused