Keystone logo
State University of Milagro

State University of Milagro

State University of Milagro

Sissejuhatus

State University of Milagro kooskõlas Milagro, piirkonna ja riigi ühiskonna teenimise pühendumust oma institutsioonilist potentsiaali, mis on üles ehitatud ülikooli põhifunktsioonide põhjal, mida peetakse selle olemuseks.

Õpetamist, mida mõistetakse akadeemilise elu põhitegevusena, toetab inimmeeskond, kellel on väljaõpe ja kutse võtta vastu väljakutse koolitada inimesi kriitilise teadlikkuse ja sotsiaalse meelega.

Uurimistööd, teadmiste genereerija ja riigi probleemide lahendused on tõestatud teadusprojektide, indekseeritud väljaannete, riiklike ja rahvusvaheliste artiklite ning teadusajakirjade väljatöötamise kaudu.

Seost kogukonnaga mõistetakse kui tehnoloogia edasiandmist ja teadmiste rakendamist ühiskonna probleemide tõhusaks lahendamiseks.

Tugifunktsioonina kavandatud haldusjuhtimine loob institutsiooniliste ressursside tõhusa ja tulemusliku rakendamise kaudu põhitegevuste läbiviimiseks vajalikud tingimused.

Funktsioonid, mida edendatakse institutsioonilise strateegilise ettepaneku kaudu, mis on kooskõlas keskkonna vajadustega ja organisatsiooni potentsiaaliga ning on kooskõlas riiklike kavade ning hindamis- ja akrediteerimisasutuse kehtestatud kvaliteedistandarditega.

Akadeemiline areng võimaldab meil olla uhked muutuste üle, mille koos saavutasime.

Asukohad

  • Los Vergeles

    Los Vergeles, Ecuador

    Küsimused