Keystone logo
Federal University De Viçosa - UFV

Federal University De Viçosa - UFV

Federal University De Viçosa - UFV

Sissejuhatus

Viçosa föderaalne ülikool (UFV) on Brasiilia vanimaid kõrgkoole. See avati kõrgemaks põllumajandus- ja veterinaarkooliks (Esav) 28. augustil 1926. Esav muudeti 1948. aastal Minas Geraisi osariigi (Uremg) osariigi maaülikooliks ja föderaliseeriti 1969. aastal UFV-ks. Lisaks Viçosa linnas asuvale ülikoolilinnakule on ülikoolil alates 2006. aastast ka UFV - Florestali ja UFV - Rio Paranaíba ülikoolilinnakud, mis asuvad vastavalt Florestalis (MG) ja Rio Paranaíbas (MG).

Esialgu paistis asutus silma põllumajandusteaduste alal põllumajanduse ja veterinaaria kursustega. Lisaks sellele, et see on jätkuvalt selles piirkonnas viide, on sellel ka tipptasemel õpetamine, uurimistöö ning bioloogiliste, täpsete ja inimteaduste laiendamine.

UFV pakub oma kolmes ülikoolilinnakus kesk- ja tehnilist haridust, bakalaureuseõppe kursusi ja kraadiõppeprogramme, kuhu on registreeritud üle 20 tuhande üliõpilase. Kokku on ülikool lõpetanud üle 60 tuhande spetsialisti ning juhendanud enam kui 12 tuhande magistritöö ja nelja tuhande doktoritöö kaitsmist.

Sageli on Viçosa föderaalne ülikool esindatud hariduse edetabelis riigis ja maailmas. QS World University Ranking andmetel on see juba kolm korda olnud maailma saja parima põllumajandus- ja metsateaduse valdkonnas ning Minas Geraisi parimate seas, vahendab Times Higher. Hariduse edetabel ning BRICSi ja tärkava majandusega riigid. Colégio de Aplicação (CAp-Coluni) õpilaste esinemist peeti seitsmel järjestikusel ajal ka riigi riigikoolide parimaks riiklikul keskkoolihariduse eksamil (Enem).

Asukohad

  • 490

    Avenida Peter Henry Rolfs,s/n, 36570-900, 490

    Küsimused