Keystone logo
Universidad México Americana del Norte

Universidad México Americana del Norte

Universidad México Americana del Norte

Sissejuhatus

Universidad México Americana del Norte oleme pühendunud koolitama spetsialiste, kes suudavad tänapäeva maailma väljakutsetega toime tulla. Enam kui kolme aastakümne pikkune kogemus eristab meid keskhariduse, küpsustunnistuse, kõrgema ja kraadiõppe tasemel õpetamisele pühendunud haridusasutusena, mida Rahvaharidusministeerium tunnistas ametlikult kehtiva H. H. kongressi määrusega 384. Tamaulipase osariik, 23. veebruar 1983 ja registreerimine 11. märtsil 1983 SEP-s vastavalt kutsete peadirektoraadi kokkuleppele 219.

Universidad México Americana del Norte , AC, sündis doktor Jorge Brenes Araya (+) ideoloogiast ja südamest, kes teenistusekutsega võitles alati teiste heaolu nimel, sest eelkõige uskus ta tervise ja julguse ande hariduse, pidades seda ainsaks teiste kasvatamise, ületamise ja teenimise ressursiks.

Kandnud vilja enam kui kolm aastakümmet, on selle põhimõtted ja selge veendumus tugevdanud meie akadeemilist tänapäeva ning täna jätkab meie rektor dr Edith Cantú de Morett tööd keskkooli, bakalaureuse-, bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe edendamiseks noortele alates piirkonnas, avades uusi professionaalseid ruume, et tulla toime väljakutsetega, mida ühiskond nõuab ja jätkab oma õpetamise eesmärkidega.

Asukohad

  • Reynosa

    Primera,SN, 88640, Reynosa

    Küsimused