Keystone logo
Universidad Nacional De Formosa Argentina

Universidad Nacional De Formosa Argentina

Universidad Nacional De Formosa Argentina

Sissejuhatus

Ülikoolielu Formosas ilmneb Kirde Riikliku Ülikooli loomisel (UNNE -14. detsembril 1956 dekreetseadusega nr 22 229) kui ülikooli keskusest kogu piirkonnas, mis hõlmas ka Chaco provintse Corrienteses. , Misiones ja Formosa.

Tegelikult algab ülikoolitegevus Formosas alles provintsi valitsuse ja Kirde Riikliku Ülikooli vahel sõlmitud lepinguga. Hiljem, 26. märtsil 1971, allkirjastati leping, millega loodi Formosa ülikooli instituut, mis alustas oma tegevust 21. aprillil 1971. aastal.

vana struktuur vastavalt rektoraadi 14. märtsi 1974. aasta resolutsioonile nr 0375, mis põhineb eespool nimetatud ministri resolutsioonil. Septembri 1976. aasta rektoraadi otsusega nr 2082 on ühendatud olemasolevate akadeemiliste üksuste (ülikooli instituut, põllumajandusharidusteaduskond ja taastuvate loodusvarade teaduskond) tegevus taastuvate loodusvarade teaduskonnas, kus see oleks dikteerida stabiilsel viisil metsatehnika karjääri, rakendades erinevaid täiskohaga karjääri vastavalt tekkivatele vajadustele.

Muu ülikoolitegevus oli suunatud agentidele, kes neil aladel juba töötasid. Nii oli see avaliku halduse tehniku või pangandustehniku karjääri puhul.

Nende professorite dikteerimine, kelle registreerimine viidi läbi aastatel 1970–1974, oli tingitud vajadusest rahuldada mitteaktiivsete inimeste erinõuded, kuigi nende karjääride registreerimine oli avatud teistele taotlejatele.

1984. aastal hakkas õppejõud tööle lepinguga kehtestatud karjääride hulgas. 1986. aastal alustasid diferentseeritud hariduse õppejõud ja bioloogiaõppejõud stabiilse karjäärina, mis jätkub praeguseni.

Asukohad

  • Avenida Doctor Luis Gutniski

    Avenida Doctor Luis Gutniski, P3600, Avenida Doctor Luis Gutniski

    Küsimused