Keystone logo
Universidad Nacional De General Sarmiento

Universidad Nacional De General Sarmiento

Universidad Nacional De General Sarmiento

Sissejuhatus

General Sarmiento riiklik ülikool (UNGS) loodi 20. mail 1992 riikliku seadusega nr 24 082 ja asutati 1993. aastal, kui nimetati ametisse korraldaja rektor Roberto Nöel Domecq ja nõuandekomisjon. UNGS võlgneb oma nime toonasele kindral Sarmiento parteile, mis hiljem 1994. aastal jagunes kolmeks omavalitsuseks: San Miguel, José C. Paz ja Malvinas Argentinas.

Alates asutamisest on ülikool võtnud põhimõttena kasutusele seose koolituse, ühiskonda mõjutavate probleemide kriitilise uurimise ja nende ületamiseks alternatiivsete tegevuste vahel.

UNGS on jagatud neljaks interdistsiplinaarseks uurimis- ja õppeasutuseks, mis püüavad vastata praegustele tööstuse, teaduse, linna ja teadmistega seotud probleemidele. Need on Teaduste Instituut, Conurbano Instituut, Tööstusinstituut ja Inimarengu Instituut.

Selle tegevuse keskne aspekt on aidata kaasa õpetamise demokratiseerimisele, teadmiste kättesaadavusele kõikidel ühiskonna sektoritel ja akadeemilise tipptaseme otsimisele, eeldades pedagoogilist strateegiat, mis keskendub õpilaste kindla ja põhikoolituse tagamisele. Selle raames pakub ülikool tasuta bakalaureusekraade, riiklikult kehtivaid kraade, õppestipendiume, akadeemilisi stipendiume õpetamise, uurimistöö, juhtimise ja kogukonnateenuste koolitamiseks, isikupärastatud õpetuste toetust, kaasaegset ja tõhusat raamatukogu avalikkust ning tasuta juurdepääsu ja kvaliteetset õppeainet ruumi.

Selle ülikoolilinnak asub aadressil Juan María Gutiérrez 1150, Los Polvorines, Malvinas Argentinas, Suur -Buenos Airesest loodes.

Asukohad

  • Los Polvorines

    Juan María Gutiérrez,1150, B1613, Los Polvorines

    Küsimused