Keystone logo
Universidad Nacional de Misiones

Universidad Nacional de Misiones

Universidad Nacional de Misiones

Sissejuhatus

Kvaliteetne kõrgharidus toob kasu nii ülikoolile , ühiskonnale kui ka lõpetajatele . Viimase jaoks tähendab kvaliteet selliseid eeliseid nagu suuremad töövõimalused , tõusev karjäär, sotsiaalne tunnustus ja vastuvõetav tasu. See toob kaasa suurema sotsiaalse liikuvuse, mis loob parema elukvaliteedi ja vastutustundlikuma juhtimise otsuste tegemisel, kuna lõpetaja tunneb end ühiskonnale pühendununa ja otsustab talle saadud individuaalsed hüvitised tagastada.

Kraadiõppe strateegiline roll meie ühiskonnas, sest see on vahend, et ületada ebavõrdsuse avatud ruume intelligentne ja vastutustundlik solidaarsus, arendada majandust, edendada teaduse ja tehnoloogia, edendada kultuuriväärtusi, ehitada sotsiaalset struktuuri ja seoseid erinevate sektorite, kaasa nendega, suurendada elukvaliteeti kodanikele.

Selle kontseptsiooni strateegilise rolli Graduate Program on arendada Universidad Nacional de Misiones . Planeerimisprotsessis institutsiooniliste arengukava 2018-2022 UNAM, liigendatud töös kõik üksused, võeti esmajärjekorras kuuluvad lõpetajatele. Strateegilises telje arengu poliitilis-institutsioonilised tegevusliin 5, see asutati sidemete tugevdamine lõpetajate määratleb mitmed eesmärgid ja oodatavad tulemused hõlmavad otsivad kraadiõppe institutsionaalsel tasandil.

Peamine väljakutse on edendada tõelist osalemist lõpetanute institutsioonide tegevuses UNAM ja endale kohustuse arendada välja meetmed, et luua sünergiat ja panuse ülikooli, ühiskonnale ja võimaldavad inimese ja professionaalse kasvu oma lõpetajatele.

Asukohad

  • Argentina

    Fernando Elias LLamosas,9400, N3304, Argentina

    Küsimused