Keystone logo
National University of Moreno

National University of Moreno

National University of Moreno

Sissejuhatus

National University of Moreno on avalik ja tasuta ülikool, mis asub Buenos Airese provintsi homonüümses piirkonnas.

See kuulub kaheteistkümneaastaste ülikoolide põlvkonda, mis loodi 2010. aastal kasvavale nõudlusele kõrghariduse rahuldamiseks avaliku poliitika raames, mis demokratiseeris juurdepääsu sellele haridustasemele.

UNM kavatseb tagada õpetamise, teadmiste loomise ja teadus-tehnoloogiliste uuenduste kaudu kvaliteetse haridusettepaneku, mis edendab piirkonna ja piirkonna kogukonna arengut.

UNM mõistab kõrgharidust kui universaalset inimõigust - põhimõtet, mis on määratletud erinevates tegevussuundades, mille eesmärk on edendada üliõpilaste juurdepääsu ja püsivust.

See tunnistab ka voolude, teooriate ja mõtteliinide mitmuse kooseksisteerimist kui hädavajalikku nõuet akadeemilise tipptaseme otsimisel.

Samuti tagab see kõigi valitsuses demokraatlikus juhtimises osalevate osalejate osalemise, võttes vastu vastutustundliku autonoomia väljakutse, mis tagab akadeemilise vabaduse ning vastab ühiskonna vajadustele ja nõudmistele.

Õpetamist arendatakse teooria ja praktika integreerimisel, eesmärgiga edendada õpilastes õppimissoovi ja kriitilise mõtlemise ülesehitamist.

Asukohad

  • Balvanera

    Bartolomé Mitre,1891, C1039, Balvanera

    Küsimused