We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Universidad Nacional De San Martin

Universidad Nacional De San Martin

Universidad Nacional De San Martin

Sissejuhatus

UNSAM on riiklik, avalik ja tasuta ülikool, mis loodi 1992.

See pakub laia valikut bakalaureuse- ja lõpetajate karjääri nii inim- ja sotsiaalteaduste kui ka täppis- ja loodusteaduste valdkonnas.

Üle 65% selle ressurssidest on suunatud teaduse ja tehnoloogia valdkondadele. Keskendudes ühisele tööpoliitikale, säilitab see suhteid teadusalast uurimistööd ja tehnoloogiasiiret edendavate asutustega.

Tema liidud muu hulgas parandavad teadusliku ja tehnilise uurimistöö riiklikku nõukogu (CONICET), riiklikku aatomienergia komisjoni (CNEA), riiklikku tööstustehnoloogia instituuti (INTI) ja riiklikku põllumajandustehnoloogia instituuti (INTA). teoreetiline tootmine, nende uurimistöö arendamine ja inimressursside väljaõpe.

Tema saavutuste hulka kuuluvad bitransgeense veise kloonimine inimpiimaga sarnase piima tootmiseks ja David Alfaro Siqueirose seinamaalingu Plastic Exercise taastamine. UNSAMil on ka oma kirjastus (üle 100 avaldatud pealkirja) ja tänaseks on ta sõlminud välisülikoolidega üle 250 lepingu üliõpilaste, õpetajate ja teadlaste vahetamiseks.

Selle peakorter asub General San Martíni linnaosas, Buenos Airese autonoomsest linnast loodes. Miguelete ülikoolilinnak, mis on ehitatud vanale raudteerannale, mille pindala on üle kahe hektari, on Buenos Airese territooriumi üks peamisi vaatamisväärsusi arhitektuurilise planeerimise ja muinsuskaitse osas.

Asukohad

  • San Martín

    San Martín, Argentina

    Küsimused