Keystone logo
National University of the Center of the Province of Buenos Aires

National University of the Center of the Province of Buenos Aires

National University of the Center of the Province of Buenos Aires

Sissejuhatus

1974. aastal loodi seaduse 20 753 kaudu National University of the Center of the Province of Buenos Aires ja jõupingutused Tandili linnades olemasolevate ülikoolistruktuuride koondamiseks rahvusülikooli said teoks. , Olavarría ja Azul.

1960-ndate aastate alguses, kui meie riigis oli alanud eraülikoolide loomise protsess, sündis Tandilis idee luua kõrgkoolide instituut, kus kasvav tudengite arv saaks ülikoolihariduse omandamata. ületada oma piirkonna piire. 30. mail 1964 tipnesid entusiastlike õpetajate, spetsialistide, üliõpilaste ja naabrite pingutavad pingutused, mille hulgas ka dr Osvaldo Zarini nimi esile kerkis, Tandili ülikooli instituudi asutamisega. Selle eraülikooli akadeemiline tegevus algas humanitaarteaduskonnas, millele lisati 1965. aastal majandus- ja füüsikalis-matemaatikateaduskond ning 1969. aastal veterinaarteaduskond.

2016. aasta detsembris valis ülikooli assamblee uuesti Cr. Roberto Tassara rektorina, valemiga kaasas dr Marcelo Aba, seni veterinaarteaduskonna dekaan. Oma kolmanda ametiaja alguses, mis lõpeb 2020. aastal, lubas rektor jätkata tööd „kaasava, piirkondliku, ühiskonnale avatud ja ühiskonna teenistuses oleva ülikooli nimel, mille lõpetajate koolitus on kvaliteetne ja tipptase uurimistöös ”.

Asukohad

  • Tandil

    Pinto,399, , Tandil

    Küsimused