Keystone logo
© Universidad Rey Juan Carlos
Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Sissejuhatus

Universidad Rey Juan Carlos pakub spetsialiseeritud ja kvaliteetset haridust üle 200 kraadiõppe, sealhulgas ülikoolide magistriprogrammid, spetsiifilised kraadid ja rahvusvahelised doktoriprogrammid kõigis teadmiste valdkondades. See pakub kaasaegseid vahendeid, mis tagavad, et kõikidel õpingutel on praktiline osa, mis on nõutav teadusvaldkonnas ja üha tiheneva konkurentsiga tööturul.

Alates selle asutamisest 1996. aastal on Universidad Rey Juan Carlos (URJC) järjekindlalt parandanud oma õpetamise kvaliteeti kõigis akadeemilistes pakkumistes, kusjuures ülikoolilinnakud asuvad Hispaanias Madridi kogukonnas erinevates kohtades. See võimekus võimaldab ülikoolil pakkuda ka igakülgset koolitust üliõpilastele, kes astuvad kõrgkooli esmakordselt. URJC kvaliteet on pälvinud rahvusvahelist tunnustust, praegu hinnatakse seda 5-tärni ülikooliks tööalase konkurentsivõime, rahvusvahelistumise ja innovatsiooni alal. See on maailma ülikoolide akadeemilise edetabeli (Shanghai Ranking) järgi, mis on üks nõudlikumaid rahvusvahelisi edetabeleid, maailma 800 parima ülikooli hulgas.

Õppejõud on kõrgelt kvalifitseeritud ja iga kraadiõppekava hõlmab eri valdkondade eksperte, et pakkuda igakülgset haridust, mis on kohandatud praegustele professionaalsetele vajadustele. Ülikooli 11 teaduskonda ja kooli on varustatud tipptasemel rajatistega, mis võimaldavad üliõpilastel omandada praktilisi teadmisi ning kohaneda uute teadusuuringute ja erialase tegelikkusega. Nii ülikoolide magistriprogrammid kui ka konkreetsed kraadid pakuvad õppekava kohustusliku osana välispraktikat, integreerides üliõpilased tööturule enne kraadiõppe lõpetamist. Lisaks pakub ülikool 11 rahvusvahelist programmi erinevates valdkondades.

Asukohad

 • Madrid

  Tulipán s/n Móstoles. Móstoles, Madrid (Spain), 28933, Madrid

 • Alcorcón

  Avenida de Atenas, s/n, 28922, Alcorcón

  • Municipality of Fuenlabrada

   Camino del Molino, 5, 28942, Municipality of Fuenlabrada

   • Aranjuez

    Aranjuez, Hispaania

    • Móstoles

     Calle Tulipán, s/n, 28933, Móstoles

     Küsimused