Keystone logo
Universidad Torcuato Di Tella School Of Business

Universidad Torcuato Di Tella School Of Business

Universidad Torcuato Di Tella School Of Business

Sissejuhatus

Universidad Torcuato Di Tella on mittetulunduslik asutus, mis asutati 1991. aastal ja mille eesmärk on aidata oluliselt kaasa Argentina akadeemilisele elule ja haridusele. Täna tegeleb ülikool kunsti- ja loodusteaduste bakalaureuse- ja magistriõppe alus- ja rakendusuuringutega.

Ülikool on üles ehitatud kõrgekvaliteedilise teadussuuna arendamisele, mis aitab kaasa teadmiste edenemisele, alustades pluralismi põhiruumidest, ideede avatud arutelust ja akadeemilisest kvaliteedist. See valdkond annab panuse nii riikliku kui ka piirkondliku avaliku poliitika ning erastrateegiate teooriasse ja analüüsi.

Riigi institutsioonide kvaliteet määrab suures osas poliitilise, majandusliku ja sotsiaalse toimimise. Torcuato Di Tella ülikooli eesmärk on koolitada uusi põlvkondi äri-, akadeemilisi, poliitilisi ja sotsiaalseid juhte, kes on osalejad ja vastutavad asutuste tulevase tegevuse eest.

Ülikool on veendunud, et kindel kunsti- ja teadusharidus on üliõpilaste moodustamisel oluline aspekt, et neist saaksid kodanikud, kes on võimelised juhtima ühiskonna tulevikku võimekuse, eetika ja heldusega.

Asukohad

  • Belgrano

    Avenida Presidente Figueroa Alcorta,7350, C1428, Belgrano

    Küsimused