Keystone logo
Universidad UNIACC

Universidad UNIACC

Universidad UNIACC

Sissejuhatus

University of Arts, ja teabevahetuse teaduskond, UNIACC, on ettevõtte autonoomne erakõrghariduse. Selle visioon on olla ülikooli tunnustatud pakkudes kvaliteetseid kõrgharidus erinevaid õpetamise ja õppimise -in juuresolekul, segatud ja mitteosavõtu (täielik Internetis) - nii et nende programmid lihtsustavad juurdepääsu kõrgharidusele, et kõik, kes soovivad treenida kunsti valdkondades sotsiaalteadused ja juhtimine, rõhuasetusega side kasutamise tehnoloogia ja innovatsioon.

Universidad UNIACC on tunnustatud institutsioon poolt Haridusministeeriumi Tšiili ja institutsioon ei akrediteeritud National akrediteerimise komisjon (CNA).

AJALUGU

Täna, rohkem kui 9000 lõpetajate Universidad UNIACC on peategelased erinevates töö kontekstis maailma side.

Genees Universidad UNIACC pärineb 1981, kui tehniline koolituskeskus nimetatakse Superior (CFT IACC) kunstide instituut ja Viestintätieteet loodi. See oli esimene kõrghariduse keskus spetsialiseerunud koolitus spetsialistide maailma side Tšiili.

Seega koolitusprogrammide viib karjääri kõrgemate tehnikute valdkonnas audiovisuaalse kommunikatsiooni ja reklaami loodi.

Aastal 1987 IACC CFT antud ametlik tunnustamine ja sai IACC Professional Institute. Aastal 1989 toel tasumata spetsialistid, Ülikooli kunstide, loodusteaduste ja kommunikatsiooni UNIACC asutati.

Universidad UNIACC sündis eesmärgiga arendada institutsioonilist ja akadeemilise projekti pühendunud edendada kunsti, kultuuri, humanitaarteadused, uute tehnoloogiate ja side.

Ülikool algas õppetöö karjääri ajakirjanduse ja Arhitektuur 1991.

Paralleelselt on ta hakkas arendada ettevõtte juhtimisstruktuuri ja enesehindamine, mille eesmärk on parandada süsteemse ja pideva protsesside, meetodite ja menetlustega.

Nagu akadeemilise projekti ülikooli omandatud kõrgem saavutamise ja kindlustamisega, uued kursused ja programmid lisati. 1993. aastal asutus avas karjääri psühholoogia, avalike suhete, Reklaam ja disain.

Koos laieneva akadeemilise pakkumisi, Universidad UNIACC suurendas füüsilise ja tehnilise infrastruktuuri, süsteemide, temaatilised laborid ja täiustatud seadmeid.

Praeguses etapis oma institutsionaalse elu ülikooli jõuliselt edendada rahvusvaheliste suhete, mis moodustavad laia võrgustiku lingid ja kontaktid maineka akadeemiliste institutsioonide Ladina-Ameerikas, Ameerika Ühendriigid ja Euroopa Liit.

1998. aastal ülikooli astus otsustava sammu nähtavust oma akadeemilise töö, avades saateid oma telekanal ultrakõrgsagedusalas. Kanal 34 TV UNIACC seejärel integreerida laiema ülikooli laiendamine projekti ühinevad Raadio UNIACC, mis alustas kogemus sisemise difusiooni. Täna on see muutunud jaama, mis edastab 24 tundi päevas Interneti kaudu, tänu tööle ja loovust kolledži üliõpilased.

Kõrghariduse Nõukogu 1999. aasta detsembris, sertifitseeritud täieliku institutsionaalse autonoomia ülikooli, mis võimaldab tal kraade ja kraadi sõltumatult sellest kuupäevast alates.

Selle stsenaariumi Universidad UNIACC lubas ambitsioonikat reformi õppekavade, mis on tehtud 2000. aastal, sündinud uusi elukutseid ja koolitusprogrammide mõeldud spetsialistidele lisab tööhõive kontekstis.

Universidad UNIACC XXI SAJANDI

Aastal 2004 Universidad UNIACC hakkas teedrajava protsessi Tšiili haridus: õpetamine karjääri ja ametialase programme Internetis ja kombineeritud õpe kord. Võistlus oli esilinastus süsteemi Commercial Engineering. Magistrandi ja seejärel 2016. aastal diplomi ja Programme ja ülikoolidiplom (TLU) lisati.

Kõikidel kursustel Internetis ja kombineeritud õppe meetodid, õpilased on kaasatud uude õppimise digitaalse interaktiivse ja multimeedia tehnoloogiaid. Peasissekäigu teadmised on läbi eCampus platvorm, mis on saadaval ka on-campus õpilased institutsiooni.

Oma kaugõppeprogrammid, Universidad UNIACC erijooni eelised: kogemusi ja teadmisi metoodika väljatöötamine ja sisu spetsiaalselt üksikasjade kohta; arvuti ja audiovisuaalse kunsti infrastruktuuri; samuti töökogemust meedia küsimustes.

Tänu , et rahvusvahelise potentsiaali Universidad UNIACC hakkas arendada online-ja kombineeritud õpe kord, 2008. aastal kolledži sai osa USA konsortsiumi kõrghariduse Apollo Group Inc. kaudu Apollo Global.

Täna, ülikooli eeldab pideva ümberõppe ja ümberseadistamise nende teaduskondade ja koolidega koos millesse uued struktuurid ja õpetamismeetodeid.

Seega Universidad UNIACC on loonud ise kui koolitusprojekt peaaegu kolm aastakümmet kogemusi, integreeritud ülemaailmse võrgustiku kõrgkoolides ja alati millega suundumusi erinevate väljendeid loovust.

Asukohad

  • Santiago

    Avenida Salvador 1200 Providencia, 7501277, Santiago

    Küsimused