Keystone logo
Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Sissejuhatus

Miks õppida õigust katolikus Porto?

Õiguskraad pakub lairibakoolitust ja võimaldab üliõpilastel valida mitme karjääri vahel.

Samal ajal suunab kursuse lõpus erinevate võimaluste loomine üliõpilasele mitmesuguseid õigusteaduse erialasid. Kursus motiveerib üliõpilast õppima, hästi mõtlema, looma tõelisi õiguslikke mõtteid ja mitte ainult tehnilisi tõlke, mis piirduvad rangete teadmistega seadusest.

Católica Porto õigusteaduskonna eesmärk on tegelikult ühendada põhiteooria õiguse praktilise rakendamisega.

Mis meid lahutab

  • Traditsioon ja modernsus – Católica Porto õigusteaduskond on oma ranguse ja tipptaseme traditsioonidele truuks pühendunud innovatsioonile ja modernsusele.
  • Õppejõud – üle kolmekümne aasta oleme moodustanud tugeva õppejõudude kogu, mis on saanud rahvusvahelise koolituse Euroopa ja Põhja-Ameerika mainekates ülikoolides.
  • Transversaalne haridus – kasutades ära asjaolu, et asume ülikoolilinnakus koos teiste koolidega, saame tagada oma õpilastele läbiva hariduse (sh psühholoogia, juhtimine, majandus, turundus, politoloogia ja bioeetika)
  • Rahvusvahelised kogemused – osana suhtumisest "juristide koolitamine kogu maailmas" pooldame ja julgustame üliõpilaste rahvusvahelist liikuvust.
  • Praktilised lähenemisviisid – pühendudes teooria ja praktika kokkuviimisele, usaldame praktiliste küsimuste ja seminaride õpetamisel õigusspetsialiste.

rahvusvaheliseks

Católica Porto õigusteaduskond on riikliku ja rahvusvahelise tuntusega asutus. Õigusteaduskonna eesmärk on ehitada muutustele avatud kool, püüdes pidevalt aidata oma õpilastel saavutada karjäärieesmärke ja pühenduda pakkuma õpetajatele ja uurijatele parimaid võimalikke tingimusi teadusliku tõe otsimiseks.

Porto katoliku õigusteaduskond on tugevalt pühendunud rahvusvahelistumise edendamisele, laiendades samal ajal oma rahvusvaheliste partnerluste võrgustikku ja suurendades rahvusvaheliste üliõpilaste arvu.

Asukohad

  • Porto

    Rua de Diogo Botelho,1327, 4169-005, Porto

Küsimused