Keystone logo
Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Sissejuhatus

Ülikool

See oli aastal 1962, kui professor Manoel Bezerra de Melo loodud linna Mogi das Cruzes, üks algkool, mis tol ajal oli veel nn "jõusaal". Seal hakkas Mogiana Organisatsiooni Hariduse ja Kultuuri - TULE.

  1. aastal esimest kolledžid loodi haridusasutuste keeruline, et alates 1973. aastast sai ülikooli Mogi das Cruzes (UMC). Traditsioon pioneeri märk viiekümne aastase ajaloo institutsioon.

Kogu selle aja jooksul, UMC tuleb valmistada oma õpilasi, nüüdseks on üle 20000 Mogi das Cruzes ülikoolilinnakud ja Villa-Lobos / Lapa, et nõudmised tööturul ja kodanikuaktiivsuse.

Praegu Ülikooli Mogi das Cruzes on kümneid kursusi, mille sisu ja õpetamise-õppimise meetodid on pidevalt kaasajastada ja täiustada. Teaduskonna koosneb UMC 60% meistrid ja arstid, kellest paljud arendada suuri teadusprojekte. Õpilased võivad osaleda ka uurimisprojektid, saavad teadus- stipendiumid.

Selleks, Ülikooli jääb vahetust riiklike ja rahvusvaheliste institutsioonide ja pakub laborid, kaasaegsete seadmete ja ruumide spetsiaalselt loodud arengut ning loengud, konverentsid, paljude teiste akadeemilise tegevuse.

Tänu nendele aspektidele, Ülikooli Mogi das Cruzes on tasumata koolitusel professionaalide Täpne ja tehnoloogia teaduskond, humanitaar- ja Terviseteaduste Keskus. Täna UMC on üks parimaid ülikoole.

Ülikooli hinnati hiljuti Haridus- (MEC) ja saadud Märkus 4 skaalal 1-5, mis asetab ta parima hulka eraülikoolide Brasiilia ja parima Alto Tiete piirkonnas.

Meie missioon

"Loo ja levitada teadmisi, et moodustada sotsiaalselt vastutustundlik spetsialistid, ettevõtjad ja töötlejad tänapäeva reaalsus."

Asukohad

  • São Paulo

    São Paulo, Brasiilia

    Programmid

      Küsimused