Keystone logo
University Santa Cruz do Sul (Universidade de Santa Cruz do Sul)

University Santa Cruz do Sul (Universidade de Santa Cruz do Sul)

University Santa Cruz do Sul (Universidade de Santa Cruz do Sul)

Sissejuhatus

Uut aastatuhandet alustades oleme veendunud oma pühendumuses eetikale ja solidaarsusele. Santa Cruz do Suli ülikool on noor asutus, mis on paari aasta jooksul ülikoolina õppinud astuma kindlaid samme sotsiaalse kaasatuse suunas, otsides otsustavust kogukonna kasuks väljakutsetest üle saada, kasutades teadust ja tehnoloogiat , ennekõike tahe saavutada.

Püstiste kodanike moodustamine on üks UNISC missioonidest. Teadmisi tootva ja sotsialiseeriva institutsioonina on meie kohustus aidata kaasa ka uue sotsiaalse mudeli ülesehitamisele, mis põhineb õigluse ja võrdsuse ideaalidel. Uue aastatuhande alguses, mil ilmalik humanism põrkub üleilmastunud ja virtuaalse kapitalismi reeglitega, on meil rohkem kui kunagi varem väljakutse jääda teadmiste, humanismi ja inimkonna suurte eesmärkide arutelukohaks olemine. Kõrgkoole ei saa taandada turu nõudmiste rahuldamisele. Kvalifitseeritud ja pädevate spetsialistide koolitus on ainult osa pühendumusest, mille me endale võtame. Oleme selles sotsiaalse ümberkujundamise protsessis peategelased, sest ainult eetika, humanismi ja transdistsiplinaarsuse abil jääme tänapäeva suurte haridus- ja teadusasutuste hulka. Kui tänapäeval on kõrghariduse üks suur väljakutse meeste lahutamatu koolitus, siis teine puudutab rohkemate kodanike kaasamist kõrgharidusse.

Need põhimõtted juhivad ülikooli tegevust, mille eesmärk on täita piirkondliku kogukonna soove, pühendudes avalikule poliitikale. Otsime pidevalt partnerlusi, mis võimaldavad alternatiive elanikkonna elukvaliteedi parandamiseks kõige erinevamates piirkondades. Eelkõige tuleb silma paista pakutavate teenuste kvaliteedis.

Asukohad

  • Aeroclube do Rio Grande do Sul

    Estrada Antônio Inácio de Oliveira Filho,1020, 95780-000, Aeroclube do Rio Grande do Sul

    Küsimused