Keystone logo
Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Sissejuhatus

Universidade Estadual Paulista (Unesp) loodi 1976. See on tugevdanud projekt ühendab teaduse, tehnoloogia, majanduse, kultuuri ja ühiskonna arengut pühendunud demokraatlike põhimõtete ja selgelt teadlik oma staatuse valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, sisestatud ja väga aktiivselt Brasiilia ühiskonnas. Unesp's tegevused on keskendunud peaaegu igas valdkonnas eksperimentaalsed ja teoreetilised teadused nagu: ehitus, tervishoid, side, humanitaarteadused, sotsiaalteadused ja kunsti, teiste hulgas.

Interaktsiooni Unesp erinevate ühiskonna sektorite avaldab tugevat mõju oma sotsiaalse maastikuga. Selle kõrge kvalifikatsioonitaseme kinnita väljendusrikas arv endised õpilased sisestatud professionaalne turul, samuti oma top positsiooni Brasiilia riiklikust ridadesse kohta kõigis valdkondades, kus see on olemas.

Pärast maailma trend ja kindlasti selleks valmis olema, Unesp on nüüd rohkem kui kunagi varem, otsima uusi piire ületada ja probleeme nägu, allkirjastades lepingud tippkvaliteediga institutsioonid kogu maailmas.

Unesp on tunnustatud institutsioon saavutatud kohal, täielikult akrediteeritud programmid ja tugev teaduslik põhi - ja need jäävad tema prioriteetidest.

Unesp on üks suurimaid ja tähtsamaid Brasiilia ülikooli, kus eristatakse saavutusi õppetöös, teadus-ja teabeleviteenuste osutamiseks. Unesp toetab riigi vahenditest ja koos USP (Universidade de São Paulo) ja Unicamp (Universidade Estadual de Campinas) pakub tasuta avalikku kõrghariduse Sao Paulo riik.

Unesp on kõige edukam mudel multicampus ülikoolis Brasiilias. selline unikaalne omadus võimaldab tihe ja mitmekesine tegevus Sao Paulo, kõige enam arenenud riik riigis. selle mõju on tuntav regionaalse arengu tasemete kus selle ülikoolilinnakud asuvad: üks riigi pealinnas ja 22 teised strateegiliselt jaotunud riik.

TEHNILISED JA scientifical KOOSTÖÖ

Toetavate asutuste ja ressursside juhtimine

Arendamiseks oma põhitegevuse Unesp saab rahalist abi peamised uurimisvaldkonnad toetavate asutuste riigis, näiteks: FAPESP, CNPq, keebid ja FINEP. Need vahendid on tagatud lepingutest, mis võimaldavad õppejõud ja õpilased osaleda vahetusprogrammides arengu akadeemilise projektide ja teenuseid. Need lepingud on sõlmitud riiklike ja välismaa ülikoolides, instituudid, ühendused, sihtasutused, linnavalitsusi, valitsuse bürood, ministeeriumid, föderaal-ja osariikide asutuste ja eraettevõtete, lisades kuni 300 partnerlust, mis suureneb igal aastal.

Asukohad

  • São Paulo

    Rua Quirino de Andrade, 215 01049-010 , , São Paulo

    Programmid

    Küsimused