We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Universidade Europeia

Universidade Europeia

Universidade Europeia

Sissejuhatus

Universidade Europeia pakub juurdepääsu üliõpilastele suunatud kvaliteetsele kõrgharidusele. See paistab silma oma innovatsioonivõime ja eristuva akadeemilise mudeli tõttu, mis põhineb kvaliteedi, rahvusvahelistumise ning ettevõtete ja tööturu läheduse põhimõtetel.

Selle eesmärk on valmistada üliõpilasi ette tuleviku globaalseteks spetsialistideks, kellel on kõik vajalikud oskused, et saavutada professionaalne edu kõikjal maailmas.

Universidade Europeia annab bakalaureuse-, magistrikraadi- ja doktorikraadi ning täidesaatva hariduse programme sellistes mitmekesistes valdkondades nagu juhtimine, õigus, psühholoogia, inimressursid, turundus, disain, kommunikatsioon, sport, arvutitehnika ja tehnoloogiad. See paistab silma juhtiva majutus- ja turismikorralduse kõrgkoolina.

Missioon

Et luua globaalseid spetsialiste. Panustada globaalse ühiskonna arengusse, valmistades ette õpilasi ja edendades ettevõtlikku suhtumist, mis põhineb sotsiaalse vastutuse, rahvusvahelistumise, teaduse tipptasemel ja tööalase konkurentsivõime põhimõtetel.

Visioon

Olla üliõpilaste ja tööandjate seas juhtiv ülikool ja valitud kõrgkool.

Väärtused

Treenida tippettevõtjaid ja spetsialiste uuenduslike meetodite abil, valmistades neid ette maailmaturule.

 • Rangus - programmide ja üliõpilaste akadeemilises arengus ning kogu protsessijuhtimises.
 • Mitmekesisus - pakkuge erinevaid kõrgharidusastmeid erineva kvaliteediga programme.
 • Universaalsus - valmistage ette spetsialiste piirideta maailmaks, julgustades ja pakkudes kontakti teiste kultuuridega.
 • Uuendused - kohandage oma õppetööd tööturu vajadustega, pakkudes praeguseid meetodeid ja sisu, et õpilasi edukalt ette valmistada.

Asukohad

 • Lisbon

  Quinta do Bom Nome Estrada da Correia, no. 53, 1500-210, Lisbon

 • Lisbon

  Avenida D. Carlos I, nº4, 1200-649, Lisbon

  • Porto

   Porto, Portugal

   • Lisbon

    R. Laura Aires 4, Lisboa, Portugal, 1600-604, Lisbon

    Küsimused