Keystone logo
Universidade Federal de Pernambuco

Universidade Federal de Pernambuco

Universidade Federal de Pernambuco

Sissejuhatus

Universidade Federal de Pernambuco (UFPE) on üks paremaid ülikoole riigis õpetamise (bakalaureuse ja kraadiõppe) ning teadusuuringute alal, olles haridusministeeriumi (MEC) ning teaduse ja teaduse ministeeriumi hinnangul parim kirdes kirdes. Tehnoloogia (MCT).

Universidade Federal de Pernambuco peaombudsman on elanikkonna ilmingute (ettepanek, taotlus, kaebus, kaebus, kiitus) vastuvõtmise ja kuulamise ruum, mis tagab sotsiaalse osaluse kodakondsuse teostamisena. Lisaks on see oluline sektor avaliku teenuse kvalifitseerimisel. Ombudsmani rutiinis töötatud teemadel esitatakse analüütilisi aruandeid ülikoolide juhtimissektoritele, eesmärgiga inspireerida Universidade Federal de Pernambuco elu ja suhteid optimeerivate voogude, rutiinide, protsesside ülesehitust.

Loodud 2012. aastal, alates 2014. aasta keskpaigast, hakkas Universidade Federal de Pernambuco ombudsman tegutsema nõudlusjuhtimissüsteemi kaudu, nimega Ouve Universidade Federal de Pernambuco - kanal, mille kaudu avaldusi tehti ja mille sisemine juhtimine toimus ülikooli poolt. See süsteem lõpetati vastavalt liidu läbipaistvuse ja üldise kontrolliministeeriumi 12.03.2018 normatiivsetele juhistele nr 19. Täna peab avaldused tegema föderaalse täitevvõimu ombudsmanide süsteem (elektrooniline ja -Ouv) koordineerib föderaalne ombudsmani büroo (OGU). Manifestatsioone korraldab Fala.BR platvorm.

Asukohad

  • Cidade Universitária

    Avenida Professor Moraes Rego,1235, 50670-901, Cidade Universitária

    Küsimused