Keystone logo
Federal University of Espírito Santo

Federal University of Espírito Santo

Federal University of Espírito Santo

Sissejuhatus

Federal University of Espírito Santo (Ufes) on haridusministeeriumiga ühendatud omavalitsuslik asutus, millel on õppekavade, teaduse, halduse, rahanduse ja varahalduse autonoomia. See tegutseb usus õpetamis-, uurimis- ja teavitusprogrammide jagamatusse, kutsudes üles töötama kõigis teadmiste valdkondades.

Ufes asutati 5. mail 1954. See koosneb neljast ülikoolilinnakust - Goiabeiras ja Maruípe pealinnas Vitória ning Alegre (osariigist lõuna pool) ja São Mateus (osariigist põhja pool) - pindalaga suurusega 4,3 miljonit ruutmeetrit. Selle ülikoolilinnakute kogupindala on 292 000 ruutmeetrit (ehitatud ala).

Ufes pakub 103 bakalaureuseõppe spetsialisti, kokku 5004 kohta aastas. Kraadiõppe valdkonnas on sellel 62 magistriprogrammi ja 31 doktorikraadi. programmid. Selles on 1780 professorit, 1928 administratiivtöötajat, 20 467 bakalaureuseõppe üliõpilast ja 4000 kraadiõppurit. Selle administratiivne peakorter asub Campia Goiabeiras, Vitória.

Teaduslike ja tehnoloogiliste uuringute valdkonnas on Ufesil käimas umbes 5581 projekti. Teabeprogrammide valdkonnas on kõigis Espírito Santo osariigi omavalitsustes välja töötatud 851 projekti ja programmi, mis teenindavad umbes 2 miljonit inimest.

Ufes pakub rajatisi ka akadeemilistele ja laiematele kogukondadele, sealhulgas oma teatrile - meie osariigi suurimale ja moodsamale - kino, kunstigaleriid, keelekeskus, raamatukogud, planetaarium ja astronoomia observatoorium, auditooriumid, spordikeskus jt.

Samuti pakub see tervishoiuteenuseid ülikooli haigla Cassiano Antonio Moraes (HUCAM) kaudu - Espírito Santo osariigi peamine rahvatervishoiuasutus -, pakkudes erinevaid meditsiinilisi erialasid, mis on võrdlusaluseks keskmise ja väga keeruka meditsiiniabi korral.

Asukohad

  • Goiabeiras

    Avenida Fernando Ferrari,514, 29075-910, Goiabeiras

    Küsimused