Keystone logo
Universidade São Francisco (USF)

Universidade São Francisco (USF)

Universidade São Francisco (USF)

Sissejuhatus

Esitlus

Ülikooli San Francisco (USF), on üliõpilasel traditsioon tugev institutsioon haridus turul. Nad on üle 39 aastane kogemus ja 80000 lõpetajatele. Present linnades Bragança Paulista, Campinas (Units Swift ja Cambuí), Itatiba ja São Paulo, pakub rohkem kui 30 bakalaureuse-, 10 lõpetaja, sealhulgas kolm Masters ja doktorikraadi programmid.

Ülikool mille peamine samba täielikku valmimist õpilane. Selles mõttes, õpetajad töötavad pühendumusega õpilase paistma oma valitud eriala. Väljaspool klassiruumi, ürituste pakutakse, kursused, projektid ja teavitustegevuse programmi, samuti vajalikku toetust, et tudeng osaleda vahetusi ja tööturul osaleda, muu hulgas võimalused.

Sest kõik, mis on USF on University, et lisaks teadmiste edasiandmise, soodustab inimese terviklikku arengut, osalevad õpilane unistus saada pädevaks ja saavutatud professionaalne.

Olles ühenduses

USF on osa valige rühma kõrghariduse ühenduse institutsioonide (ICES) Brasiilias, osalevad ka Brasiilia Association of ühenduse ülikoolid (ABRUC), mis ühendab 66 institutsioonides, kontseptsioonide esitamisel 3-5 Panga General indeks kursused ( VVK), Haridus- (MEC).

ICES iseloomustab tipptasemel oma tegevuse ja kutsumus panustada ühiskonda. Teine oluline erinevus on see, et 100% kogutud vahenditest ühendus on reinvesteeritakse kasu õpilastele ja kogukond, sest nad tegelevad mittetulundusliku tegevuse.

Inspireerituna teema "Haridus rahu" ja kolis oma kaitsepühaku Püha Francis of Assisi, USF missioon on tootmise ja teadmiste levitamise, vendlus ja solidaarsus. Seega, iga päev, mõiste "Community College" teostab läbi sotsiaalsete projektide ja ühenduse toetusmeetmed ning tegevusi, mis on sammaste õpetamis-, uurimis- ja laiendamine.

Lõpetanud üliõpilane USF on võimalus kogeda reaalsust kogukond, mis ühendab teooria praktikaga.

Missioon

Koostada ja levitada teadmisi, vabastades inimestele dialoogi teaduse ja usu ja edendada vendluse, solidaarsuse läbi praktika hea ja sellest rahutagamisel.

Vaade

Et olla tunnustatud akadeemilise kvaliteedi, dünaamikat, innovatsiooni ja pühendumist ühiskonnale, õiglus, rahu ja ökoloogia.

Asukohad

  • São Paulo

    São Paulo, Brasiilia

Küsimused