Keystone logo
Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Sissejuhatus

Umbes UVA

UVA

A UVA See asutati 1971. aastal ja möödunud aasta viimastel aastatel märkimisväärselt protsess akadeemilise kasvu ja saadud tulemusi rõhutab viimastel hinnanguid Haridus- (MEC). Aastal 2012, kui institutsioon on jõudnud teele 4 MEC General indeks kursused (1-5), kõrgeim saavutatud eraülikool riigis. Täna kulub seitsmenda koha pingerida parim eraülikoolide riigis, olles paremuselt teine ​​eriti seisundi Rio de Janeiro.

See pakub 40 bakalaureuse ja tehnoloogia lõpetamist viis magistrikraadi ja rohkem kui 70 sensu pärast lõpetamist kursused. Aastal 2012, luba anti loomise esimene doktoriõppe ülikooli valdkonnas psühhoanalüüs, Health and Society, mis oli tema esimese klassi 2013. aastal.

Nelja ülikoolilinnakud, neist kolm linna Rio de Janeiro - Tijuca, baar ja keskus - ja neljanda Cabo Frio, on Lakes Region ja tervisekeskus, ülikooli areneb väga olulise infrastruktuuri investeeringuid.

UVA pakub kraadiõppe kaugõppe kursustel ja kaks sertifitseerimise programmid, koostöös Ameerika ülikoolides. Esimene kursused on koos University of Texas Arlington (UTA).

Pastor

Arlindo Cardarett Vianna

Dean lõpetaja

Katia Cristina Montenegro Steps Pro-dekaan kraadiõppe, teadusuuringute ja laiendamine Maria Beatriz Duarte Balena Pro-rektor üliõpilaste asjades

Asukohad

  • Belém

    Belém, Brasiilia

    Küsimused