Keystone logo
Università Cattolica del Sacro Cuore

Università Cattolica del Sacro Cuore

Università Cattolica del Sacro Cuore

Sissejuhatus

Università Cattolica üliõpilastel ja vilistlastel on õnn olla osa Euroopa suurimast eraülikoolist. Seda iseloomustab tugev pühendumus üliõpilastele spetsiaalsete teenuste pakkumisele ja tunnustatud akadeemiline kvaliteet.

Cattolicas õppimine tähendab õppimist rahvusvahelises kontekstis, kus meie neljas ülikoolilinnakus on rohkem kui 160 erinevat rahvust, kuid südameasjaks on itaallane.

Meie ülikooli eristab tõeliselt ülikoolilinnakute mitmekesisus ja lõputud võimalused, mis hõlbustavad võrgustike loomist ja karjäärivõimalusi, mis põhinevad meie viie ülikoolilinnaku asukohal Milanos, Brescias, Piacenzas, Cremonas ja Roomas.

Milano on digitaalne stardipealinn, kus on garanteeritud tõeline linnaelu tudengikogemus; Brescia on ülikooli innovatsioonikeskus tänu oma tipptasemel laboritele, mis õpetavad kõige värskemaid suundumusi ja professionaalseid sisendeid; Piacenza ülikoolilinnak asub toiduorus, millel on erakordselt tugevad sidemed põllumajandus- ja toiduainesektori ettevõtetega; uhiuus Cremona ülikoolilinnak on täielikult renoveeritud 16. sajandi klooster, mis asub strateegilises asukohas põllumajandusliku äritegevuse jaoks. Läheduses asuvad ülikoolilinnakus asuvad laborid ja tavalised talupõllud.

Rooma, igavene linn, uhkeldab tunnustatud meditsiini- ja kirurgiakooliga, kus 43 õppejõudu on loetletud Itaalia tippteadlaste hulgas.

Università Cattolica töötab pidevalt uute ja esilekerkivate programmide väljatöötamise nimel: valite kindlasti teile kõige sobivama programmi ja õpikeskkonna, mis soodustab teie oskuste ja pädevuste kasvu, et pakkuda teile helgemat tulevikku!

1. Suurim eraülikool Euroopas
Rohkem kui 100-aastase ajalooga ajalooülikool, mis on üliõpilaste arvu poolest Euroopa suurim. Ülikooli iseloomustab tugev pühendumus rahvusvahelistele üliõpilastele pühendunud teenuste pakkumisele (riigi kontekstis ebatüüpiline!).
Täielik valik ülikoolilinnaku rajatisi ja teenuseid tagab, et igal välisüliõpilasel on juurdepääs kogu toele, teabele ja mentorlusele, mida välisüliõpilased otsivad. Nende hulka kuuluvad spetsiaalne rahvusvaheline üliõpilaskeskus, eluasemeteenus, tervisekeskus, spordirajatised ja rahvusvahelised üliõpilasühendused.

2. Rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteetõpetus
Multidistsiplinaarne ülikool, kus on 12 erinevat kooli, 40+ inglise keeles õpetatavat programmi kõigil õppetasemetel mitmel erineval õppesuunal. 16 meie akadeemilist distsipliini on loetletud 300 parima hulgas, QS Global Rankings by Subject (2022).

3. Erakordselt tugevad sidemed tööstusega
Kokkupuude ja sidemed asjakohaste kõrgeima prestiižiga tööandjatega: tööstussidemed ülemaailmselt tuntuimate ettevõtetega, mis võimaldavad võrgustike loomist ja praktikavõimalusi. Tänu erakordsele lõpetajate praktikale pärast õppimist oleme tööandjate ja üliõpilaste ühenduste QS Graduate Employability Rankings (2022) osas riigis 1. kohal.

4. Tõeline rahvusvaheline kogemus, kuid Itaalia südamega

Õpilased sukelduvad ehedasse Itaalia kogemusse ja rahvusvahelisesse klassiruumi konteksti (esindatud on rohkem kui 165 rahvust!).
Ülikoolilinnakud asuvad strateegilises kohas, et tagada teie valitud õppeaine kõige värskemate suundumuste ja professionaalsete sisendite õppimine ning lihtsam juurdepääs ettevõtetele praktikakohtadeks ja välikülastusteks.
Meie 5 ülikoolilinnakut asuvad suurepärastes sihtkohtades, nagu Milano, Rooma, Brescia, Cremona ja Piacenza.

Ülikooli omadused

  Sisseastumised

  Üldised sisenemisnõuded

  Sisseastumistingimused põhinevad Itaalia haridusministeeriumi avaldatud viimastel sisseastumisjuhistel ja kehtivad kõikidele välisriigi kvalifikatsiooniga üliõpilastele, olenemata nende kodakondsusest, nii Euroopa Liidu (EL) riikides kui ka väljaspool ELi antud kvalifikatsioonide puhul.

  1. Abikõlblikel kandidaatidel peab olema keskkooli lõputunnistus.
  2. Teise astme programmidesse sisenemine on võimalik, kui bakalaureuse kraadil on kõik järgmised omadused:
   • Tegemist on vastava välismaise kõrgharidussüsteemi esimese astme ametliku kvalifikatsiooniga,
   • See on kvalifikatsioon, mille on välja andnud kvalifikatsiooni andvas riigis regulaarselt akrediteeritud või tunnustatud kõrgharidusasutus. Kui olete õppinud kolmandas riigis, peab asutus, kus teie õpingud asus, olema akrediteeritud või tunnustatud riigis, kus see tegutseb,
   • See on kvalifikatsioon, mis võimaldab siseneda võrreldavale teise astme õppekavale vastavas väliskõrgharidussüsteemis;
  3. See on kvalifikatsioon, mis näitab Laurea Magistrale'i sisenemiseks nõutavale Itaalia kvalifikatsioonile vastavaid elemente, nagu akadeemiline iseloom, uurimiselemendid, programmi kestus ja kogu ECTS (min. kolm aastat ja 180 EAP), kooliaastad kokku (tavaliselt nõutakse 15 aastat).
  4. Bakalaureusekraad tuleb omandada enne 31. juulit 2022.

  Akadeemilise kraadi sobivuse Laurea Magistrale vastuvõtuks teeb avalduse vastuvõttev ülikool. Iga ülikool kehtestab oma kriteeriumid ja reeglid (sealhulgas nõutavad dokumendid) õppekavale sisseastumiseks ja sisseastumiseks.

  Sisseastumisel võetakse aluseks avaldusega koos esitatud akadeemiliste dokumentide hindamine, sisseastumisel aga kontrollitakse omandatud kvalifikatsiooni kehtivust.

  Inglise keele oskuse nõuded

  Tunnustatud tunnistusedTesti administraatorNõutav miinimumskoor
  Akadeemiline IELTSCambridge'i inglise keele hindamine6.0
  TOEFL iBTETS (Università Cattolica kood: 2605)84
  Cambridge English: First, Advanced, ProficiencyCambridge'i inglise keele hindamine173
  Cambridge English: Business Vantage, BusinessCambridge'i inglise keele hindamine173

  Asukohad

  • Milan

   Via Giosuè Carducci,28, 20123, Milan

   • Cremona

    Via Milano, 24, 26100, Cremona

    • Piacenza

     Via Emilia Parmense,84, 29122, Piacenza

     • Brescia

      Via Trieste,17, 25121, Brescia

      Küsimused