Keystone logo
Università Cattolica del Sacro Cuore

Università Cattolica del Sacro Cuore

Università Cattolica del Sacro Cuore

Sissejuhatus

Università Cattolica üliõpilastel ja vilistlastel on õnn olla osa Euroopa suurimast eraülikoolist. Seda iseloomustab tugev pühendumus üliõpilastele spetsiaalsete teenuste pakkumisele ja tunnustatud akadeemiline kvaliteet.

Cattolicas õppimine tähendab õppimist rahvusvahelises kontekstis, kus meie neljas ülikoolilinnakus on rohkem kui 160 erinevat rahvust, kuid südameasjaks on itaallane.

Meie ülikooli eristab tõeliselt ülikoolilinnakute mitmekesisus ja lõputud võimalused, mis hõlbustavad võrgustike loomist ja karjäärivõimalusi, mis põhinevad meie viie ülikoolilinnaku asukohal Milanos, Brescias, Piacenzas, Cremonas ja Roomas.

Milano on digitaalne stardipealinn, kus on garanteeritud tõeline linnaelu tudengikogemus; Brescia on ülikooli innovatsioonikeskus tänu oma tipptasemel laboritele, mis õpetavad kõige värskemaid suundumusi ja professionaalseid sisendeid; Piacenza ülikoolilinnak asub toiduorus, millel on erakordselt tugevad sidemed põllumajandus- ja toiduainesektori ettevõtetega; uhiuus Cremona ülikoolilinnak on täielikult renoveeritud 16. sajandi klooster, mis asub strateegilises asukohas põllumajandusliku äritegevuse jaoks. Läheduses asuvad ülikoolilinnakus asuvad laborid ja tavalised talupõllud.

Rooma, igavene linn, uhkeldab tunnustatud meditsiini- ja kirurgiakooliga, kus 43 õppejõudu on loetletud Itaalia tippteadlaste hulgas.

Università Cattolica töötab pidevalt uute ja esilekerkivate programmide väljatöötamise nimel: valite kindlasti teile kõige sobivama programmi ja õpikeskkonna, mis soodustab teie oskuste ja pädevuste kasvu, et pakkuda teile helgemat tulevikku!

1. Suurim eraülikool Euroopas
Rohkem kui 100-aastase ajalooga ajalooülikool, mis on üliõpilaste arvu poolest Euroopa suurim. Ülikooli iseloomustab tugev pühendumus rahvusvahelistele üliõpilastele pühendunud teenuste pakkumisele (riigi kontekstis ebatüüpiline!).
Täielik valik ülikoolilinnaku rajatisi ja teenuseid tagab, et igal välisüliõpilasel on juurdepääs kogu toele, teabele ja mentorlusele, mida välisüliõpilased otsivad. Nende hulka kuuluvad spetsiaalne rahvusvaheline üliõpilaskeskus, eluasemeteenus, tervisekeskus, spordirajatised ja rahvusvahelised üliõpilasühendused.

2. Rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteetõpetus
Multidistsiplinaarne ülikool, kus on 12 erinevat kooli, 40+ inglise keeles õpetatavat programmi kõigil õppetasemetel mitmel erineval õppesuunal. 16 meie akadeemilist distsipliini on loetletud 300 parima hulgas, QS Global Rankings by Subject (2022).

3. Erakordselt tugevad sidemed tööstusega
Kokkupuude ja sidemed asjakohaste kõrgeima prestiižiga tööandjatega: tööstussidemed ülemaailmselt tuntuimate ettevõtetega, mis võimaldavad võrgustike loomist ja praktikavõimalusi. Tänu erakordsele lõpetajate praktikale pärast õppimist oleme tööandjate ja üliõpilaste ühenduste QS Graduate Employability Rankings (2022) osas riigis 1. kohal.

4. Tõeline rahvusvaheline kogemus, kuid Itaalia südamega

Õpilased sukelduvad ehedasse Itaalia kogemusse ja rahvusvahelisesse klassiruumi konteksti (esindatud on rohkem kui 165 rahvust!).
Ülikoolilinnakud asuvad strateegilises kohas, et tagada teie valitud õppeaine kõige värskemate suundumuste ja professionaalsete sisendite õppimine ning lihtsam juurdepääs ettevõtetele praktikakohtadeks ja välikülastusteks.
Meie 5 ülikoolilinnakut asuvad suurepärastes sihtkohtades, nagu Milano, Rooma, Brescia, Cremona ja Piacenza.

Ülikooli omadused

 • ·Strateegilise asukohaga ülikoolilinnakud tagavad teie valitud õppeaine kõige värskemate suundumuste ja professionaalsete sisendite õppimise ning lihtsama juurdepääsu ettevõtetele praktikakohtadeks ja välikülastusteks.
  5 ülikoolilinnakut suurepärastes sihtkohtades, nagu Milano, Rooma, Brescia, Cremona ja Piacenza.
 • Milano

Università Cattolica peamine ülikoolilinnak asub Milanos. Ülikoolilinnaku ümbruses asuvad tiheda liiklusega tänavad on täis kohvikuid, restorane ja poode. Ülikoolilinnakust leiab endiselt peidetud maalilisi aedu ja hoove, mis loovad ainulaadse atmosfääri ja aitavad kaasa heale õppekeskkonnale. Milano on Itaalia majandus-, kaubandus- ja tööstuspealinn ning värav rahvusvahelistele turgudele. Siin on üle 8600 aktiivse riikliku ja rahvusvahelise finants- ja kindlustusettevõtte. Itaalia börs la Borsa Italiana on ülikoolilinnakust vaid 10 minuti kaugusel – see on ideaalne lähedus üliõpilastele, kes õpivad majandust, juhtimist ning pangandust ja rahandust. Milano on ülikoolilinnak, kus õpetatakse enamikku meie inglise keele programme ja linna on pidevalt hinnatud parimaks Itaalia linnaks, kus õppida (QS Best Student Cities 2022).

Rooma

on Itaalia pealinn, mis on rikas kultuuri, kunsti ja religiooni poolest. Tänava ääres nähtavad vaatamisväärsused on piisav põhjus siia reisimiseks, aga ka toit, muuseumid ja ümbrus.

Rooma ülikoolilinnak on tunnustatud oma arstiteaduskonna, "meditsiini- ja kirurgiakooli" poolest. Kui olete huvitatud meditsiinist, siis see on koht, kus soovite olla. Sa ei saa mitte ainult korralikku haridust, vaid naudid ka linna pakutavat kultuurielu.

Brescia
Kultuuri- ja vaba aja veetmise võimaluste poolest rikas Brescia on tänu kuulsate Garda ja Iseo järvede lähedusele edukas turismimagnet. Linnal on pikk ajalugu, mis hõlmab Rooma, keskaja ja renessansi perioodi ning väga aktiivset sotsiaalset ja majanduslikku struktuuri.
Brescia on ülikooli innovatsioonikeskus tänu oma tipptasemel laboritele, mis õpetavad kõige värskemaid suundumusi ja professionaalseid sisendeid.

Piacenza ja Cremona

Piacenza ja Cremona asuvad Itaalia põhjaosas. Kogege linna rikkalikku ajalugu vanade katedraalide ja hoonetega lihtsalt tänaval jalutades. Siit leiate ka muuseumi Rooma ajastu kunstiteostega, märkimisväärse muusikaajaloo ja kauni loodusega.
Piacenza ja Cremona ülikoolilinnakud on sukeldunud Food Valleysse, nautides erakordselt tugevaid sidemeid põllumajandus-toiduainesektori ettevõtetega: tegelikult õpetavad kraadiõppe programme akadeemikud ja teadlased, kes on oma valdkonna esirinnas ja kellel on ulatuslikud kogemused. maailmatasemel kogemus.

Iga ülikoolilinnak pakub midagi ainulaadset ja täiuslikult seotud õppeainega, mille valite õppima:

 • Elades ja õppides Milanos, kus on pidev rahvusvaheliste ettevõtete ja investeeringute voog, on meie õpilastel ideaalne võimalus õpingutes omandatud teadmisi praktiseerida, kasutades samal ajal oma keeleoskust ja kultuurilisi pädevusi.
 • Roomas asuvas ülikoolilinnakus on Policlinico Gemelli haigla, mis sobib ideaalselt meie arstitudengitele. See asub vapustavas rohelises ülikoolilinnakus, mis pakub vaikset puhkust Rooma kesklinna meeletustest, kuid piisavalt lähedal, et õpilased saaksid hõlpsasti igavest linna avastama minna.
 • Brescia on ülikooli innovatsioonikeskus tänu oma tipptasemel laboritele, mis õpetavad kõige värskemaid suundumusi ja professionaalseid sisendeid.
 • Piacenza ja Cremona ülikoolilinnakud asuvad strateegiliselt Itaalia toiduorus. Kuna need ülikoolilinnakud on väiksemad, pakuvad need intiimsemat ja rahulikumat õhkkonda, mis on vastuolus akadeemiliste ringkondade väljakutsetega.

Ülikool hõlbustab üliõpilaste majutuse otsimist, pakkudes rahvusvahelistele üliõpilasmajutustele spetsialiseerunud soovitatavate eraelamupakkujate nimekirja. Mõned ülikoolilinnakud pakuvad selliseid valikuid nagu eluruumid nii ülikoolilinnakus kui ka väljaspool, lisateavet leiate ülikooli veebisaidilt.

  Sisseastumised

  Üldised sisenemisnõuded

  Sisseastumistingimused põhinevad Itaalia haridusministeeriumi avaldatud viimastel sisseastumisjuhistel ja kehtivad kõikidele välisriigi kvalifikatsiooniga üliõpilastele, olenemata nende kodakondsusest, nii Euroopa Liidu (EL) riikides kui ka väljaspool ELi antud kvalifikatsioonide puhul.

  1. Abikõlblikel kandidaatidel peab olema keskkooli lõputunnistus.
  2. Teise astme programmidesse sisenemine on võimalik, kui bakalaureuse kraadil on kõik järgmised omadused:
   • Tegemist on vastava välismaise kõrgharidussüsteemi esimese astme ametliku kvalifikatsiooniga,
   • See on kvalifikatsioon, mille on välja andnud kvalifikatsiooni andvas riigis regulaarselt akrediteeritud või tunnustatud kõrgharidusasutus. Kui olete õppinud kolmandas riigis, peab asutus, kus teie õpingud asus, olema akrediteeritud või tunnustatud riigis, kus see tegutseb,
   • See on kvalifikatsioon, mis võimaldab siseneda võrreldavale teise astme õppekavale vastavas väliskõrgharidussüsteemis;
  3. See on kvalifikatsioon, mis näitab Laurea Magistrale'i sisenemiseks nõutavale Itaalia kvalifikatsioonile vastavaid elemente, nagu akadeemiline iseloom, uurimiselemendid, programmi kestus ja kogu ECTS (min. kolm aastat ja 180 EAP), kooliaastad kokku (tavaliselt nõutakse 15 aastat).
  4. Bakalaureusekraad tuleb omandada enne 31. juulit 2022.

  Akadeemilise kraadi sobivuse Laurea Magistrale vastuvõtuks teeb avalduse vastuvõttev ülikool. Iga ülikool kehtestab oma kriteeriumid ja reeglid (sealhulgas nõutavad dokumendid) õppekavale sisseastumiseks ja sisseastumiseks.

  Sisseastumisel võetakse aluseks avaldusega koos esitatud akadeemiliste dokumentide hindamine, sisseastumisel aga kontrollitakse omandatud kvalifikatsiooni kehtivust.

  Inglise keele oskuse nõuded

  Tunnustatud tunnistusedTesti administraatorNõutav miinimumskoor
  Akadeemiline IELTSCambridge'i inglise keele hindamine6.0
  TOEFL iBTETS (Università Cattolica kood: 2605)84
  Cambridge English: First, Advanced, ProficiencyCambridge'i inglise keele hindamine173
  Cambridge English: Business Vantage, BusinessCambridge'i inglise keele hindamine173

  Stipendiumid ja rahastamine

  Mitte-Euroopa residentide 2-aastase magistrikraadi aastane õppemaks on 8840 eurot aastas.
  Rahvusvaheliste üliõpilaste juurdepääsu soodustamiseks eraldab Università Cattolica teenetepõhiseid stipendiume, mis võivad vähendada aastamaksu kuni 37% kogumaksumusest ja mida pikendatakse automaatselt aastast aastasse kraadiõppe programmi tavapäraseks kestuseks.

  Mis tahes 2-aastase magistrikraadi aastane õppemaks üliõpilastele, kelle pere sissetulek saadakse Euroopas ja liitriikides, on 6250 eurot aastas ning nende üliõpilaste puhul, kelle pere sissetulek on toodetud Itaalias, arvutatakse aastane õppemaks õpilase pere rahalisest taustast ja ulatub minimaalselt ca 3600 eurost maksimaalselt ca 9300 euroni aastas.

  Saadaval on rahaline abi ja stipendiumivõimalused.

  Iga-aastane elamiskulu võib meie viie ülikoolilinnaku lõikes erineda, kuid hinnanguliselt on see umbes 10 000–12 000 eurot aastas toidu, majutuse, raamatute ja loomulikult vaba aja tegevuste katmiseks.

  Università Cattolica reserveerib andekatele üliõpilastele osalise teenete baasi ja mõned programmipõhised stipendiumid, saadaolevad stipendiumid on piiratud: mida varem kandideerite, seda suuremad on võimalused!

  Lisateabe saamiseks võtke ühendust või vaadake üksikasju teie valitud programmi veebisaidi spetsiaalses jaotises.

  Campus Life & Facilities

  Meie ülikoolilinnaku rajatiste ja teenuste valik tagab, et igal välisüliõpilasel on juurdepääs kogu toele, teabele ja mentorlusele, mida välisüliõpilased otsivad. Nende hulka kuuluvad spetsiaalne rahvusvaheline üliõpilaskeskus, eluasemeteenus, tervisekeskus, spordirajatised ja rahvusvahelised üliõpilasühendused.

  Asukohad

  • Milan

   Via Giosuè Carducci,28, 20123, Milan

   • Cremona

    Via Milano, 24, 26100, Cremona

    • Piacenza

     Via Emilia Parmense,84, 29122, Piacenza

     • Brescia

      Via Trieste,17, 25121, Brescia

      • Rome

       Rome, Itaalia

      • Bolzano

       Bolzano, Itaalia

       • Milan

        Milan, Itaalia

        • Lugano

         Lugano, Šveits

         • Lyon

          Lyon, Prantsusmaa

          Küsimused