Keystone logo
Université Savoie Mont Blanc

Université Savoie Mont Blanc

Université Savoie Mont Blanc

Sissejuhatus

45510_Photo_2016_-USMB_red1

Tere tulemast Savoie Mont Blanci ülikoolisse!

Savoie Mont Blanci ülikool on 14 000 üliõpilane, rikkalik mitmekülgne multidistsiplinaarne haridus ja 19 uurimislaborit, kellel on rahvusvaheline maine, mis on inimese ulatusega asutus, mis ühendab oma territooriumide lähedust, ühendab COME Université Grenoble Alpes ja lai Euroopa ja maailma seisukohad. See pakub nii lühikesi kursusi (ülikoolikraad tehnoloogias, ülikoolidiplomid) kui ka pikkade kursuste (üldine, eriala või kutsekraktika, magistrikraad, doktorikraad ja doktorikraad) läbimist nii esimest kui täiendõpet. Annecys, Le Bourget-du-Lac ja Jacob-Bellecombette kolmes ülikoolilinnakus asuvates kohtades pakub see erakordse keskkonna, järvede ja mägede erakordselt keskkonnasõbralikke elu- ja õppimisvõimalusi. Uurimistöö ja hariduse toetuseks aitab meie rahvusvaheline aspekt kaasa meie ettevõtte identiteedile, atraktiivsusele, dünaamikale ja üldisele arengule. Savoie Mont Blanci ülikool keskendub ühest küljest rahvusvahelistele projektidele, ühistele kvalifikatsioonidele ja ingliskeelsetele programmidele ning teiselt poolt võimaluse korral õpilaste, õppejõudude ja teadlaste liikuvuse soodustamiseks samuti halduspersonali jaoks. Praegu on 5 kontinendil ja 240 kahepoolset lepingut suutnud täiel määral ära kasutada oma suurepärast asukohta Šveitsi ja Itaalia piiridel, et arendada tugevaid erisuhteid nende kahe riigi kõrgharidusasutustega.

Meie õpilased on kindlad, et nad leiavad Savoie Mont Blanci ülikoolis tugevat dünaamikat, isiklikku kvaliteeti oma järelevalve all, toetavad nende isiklike kavade valikut ja arendamist ning vajalikke võimalusi tööelus osalemise integreerimiseks. Universiti Savoie Mont Blanci valimine tähendab iga võimaluse kuhjumist isikliku edu ja täitmise jaoks.

Inimeste suurusega ülikoolilinnakud

Savoie Mont Blanci ülikool asub Grenoble'i ja Lyoni vahel Šveitsi ja Itaalia piiride lähedal, mis on riiklikult rahastatav kõrgharidusega mitut valdkonda hõlmav kõrgharidusasutus, mis on tunnustatud piirkondlikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. 14000 õpilast kokku Jacob-Bellecom-better, Annecy-le-Vieuxi ja Le Bourget-du-Lac'i ülikoolilinnakutes, kus õpib 200 pakutud kursust.

Uuringud tunnustatud kvaliteedi jaoks

Tema 19 laboratooriumil on tihedad sidemed riiklike uurimisinstituutidega (CNRS, INRA, CERN, CEA, IRSTEA). Nad eristavad seda eelkõige organisatsiooni interdistsiplinaarsete temaatiliste telgedega: mägiuuringud, päikeseenergia, füüsika ja mehhatroonika. Selle teaduskeskkonna kvaliteeti on veelgi suurendanud CERNi lähedus Genfis, maailma suurimas osakeste kiirendaja ja Grenoble nanotehnoloogia uurimisrühm.

Rahvusvaheline mõõde

Savoie Mont Blanci ülikool kuulub rahvusvaheliste suhete parimate Prantsuse ülikoolide hulka rahvusvaheliste suhete peamisteks võrkudeks.

Asukohad

 • Annecy

  Université Savoie Mont Blanc/Polytech Annecy-Chambéry 5 Chemin de Bellevue Annecy-le-Vieux, 74940, Annecy

 • Argonay

  Université Savoie Mont Blanc Annecy Campus 5 chemin de Bellevue, 74940, Argonay

  • Le Bourget-du-Lac

   Domaine Universitaire "Chartreuse" Building Le Bourget-du-Lac, 73376, Le Bourget-du-Lac

   Küsimused