Keystone logo
Ahmad Dahlan University

Ahmad Dahlan University

Ahmad Dahlan University

Sissejuhatus

UAD täiustab jätkuvalt oma erinevaid teenuseid, et see muutuks õpilaste jaoks mugavaks õppekohaks. Pidevalt täiustatakse mitmesugust koostööd, alustades koostööst kaasõppeasutuste, teadusasutuste, valitsuse, valitsusväliste organisatsioonide ja tööstusega nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Lootus on, et nende erinevate koostööde abil saavad õpilased Muhammadiyahi hariduseesmärgiks maksimaalsed õpitulemused: "Et moodustada ustavaid, pühendunud, õilsa iseloomuga, enesekindlana arenevaid, teadmisi ja oskusi arendavaid moslemi inimesi ja tehke häid tegusid peamise, õiglase ja kogukondliku ühiskonna loomisel. jõukas, õnnistatud Allah SWT poolt ". Seetõttu on UAD-l moto "Moraalne ja intellektuaalne ausus".

Meie kolmanda taseme asutuses on ka palju teaduslikke uuringuid erinevates olemasolevates teaduskondades ja õppeprogrammides, rääkimata selles asuvatest asutustest ja arutelufoorumitest, nii et kõigil, kes soovivad õppida UAD-is, on mitmesuguseid variatsioonidega teaduslike uuringute valikuid. See annab ka õpilastele võimaluse rikastada oma teadmisi ja kogemuste uurimist Ahmad Dahlan University .

Asukohad

  • Yogyakarta

    Jl. Kapas No.9, Semaki, Kec. Umbulharjo, Kota Yogyakarta, Daerah Istimewa Yogyakarta 55166, Indonesia, , Yogyakarta

    Küsimused