Keystone logo
© Universitat de Barcelona
Universitat de Barcelona

Universitat de Barcelona

Universitat de Barcelona

Sissejuhatus

1450. aastal asutatud Barcelona ülikool on terviklik kõrgharidusasutus, mis esitleb sügavaid akadeemilisi traditsioone koos eesrindlike teaduslike teadmistega. See asub Barcelona linnas, mis on Vahemere ja tegelikult ka Euroopa üks peamisi kosmopoliitseid keskusi. Barcelona ülikooli kuusteist keskust, mis on koondatud kuueks peamiseks ülikoolilinnakuks, paiknevad üle linna ja on täielikult linnaellu integreeritud. Seega asub enamik neist linnas endas. Linn ise muutub ülikooli ülikoolilinnakuks.

Kuna Barcelona ülikool on üks Hispaania suurimaid ülikoole, tervitab see igal aastal suurt hulka üliõpilasi nii Hispaania ülikoolidest kui ka välismaalt. Sellel on üle 44 000 bakalaureuseõppe üliõpilase ning peaaegu 19 000 magistri- ja magistriõppe üliõpilast ning doktorandi. Peaaegu 15% õpilastest on pärit ülemeremaadest ja enam kui 122 erinevast rahvusest.

Avalik-õigusliku institutsioonina on Barcelona ülikool, mis keskendub akadeemilisele tipptasemele, pühendunud praeguse ja järgmise põlvkonna maailmakodanike – professionaalide, teadlaste, ettevõtjate, juhtide – koolitamisele ja ettevalmistamisele, kes on võimelised töötama kõrgeimal tasemel kõikjal maailmas. maailm. Samal ajal on Barcelona ülikooli pühendumus teadustööle asetanud selle rahvusvahelises edetabelis Hispaanias esikohale; ja üks maailma prestiižsemaid ülikoole teadustöö mõju poolest.

Barcelona ülikoolil on rahvusvaheline kutse ja seega on ta juhtivate ülemaailmsete ülikoolide võrgustike liige, sealhulgas Euroopa Teadusülikoolide Liiga (LERU), COIMBRA rühm (CG) ja Araabia-euro kõrghariduse konverentsi koordineerija. (AECHE). Sellel on üle 2800 rahvusvahelise lepingu, sealhulgas lepingud 82-ga maailma 200 parimast ülikoolist (Times Higher Education Supplement).

Asukohad

  • Barcelona

    Gran Via de les Corts Catalanes, 585, 08007, Barcelona

Küsimused