Keystone logo
Universitat de Girona

Universitat de Girona

Universitat de Girona

Sissejuhatus

Girona ülikool on Kataloonia avalike ülikoolide süsteemi integreeritud avalik-õiguslik asutus, mis on silmapaistev õppe- ja teadustöös ning osaleb teaduse loomise, edastamise, levitamise ja kriitika kaudu ühiskonna arengus ja arengus. , tehnika, humanitaarteadused, sotsiaalteadused ning tervis ja kunst. See on oma ümbruse majanduslik ja kultuuriline mootor ning väljendab kutset universaalsusele ja avatusele kõigile maailma traditsioonidele, edusammudele ja kultuuridele.

183918_photo-1571260899304-425eee4c7efc.jpg
javier trueba / unsplash

25 põhjust õppida UdG-s

UdG õpetab kvaliteeti, rahvusvahelist tunnustust, praktikume ettevõtetes ja võimalust õppida otse aktiivse, kultiveeritud inimsäiliku linna keskuses.

 1. Õpetamine ja uurimistöö. Oma 25 tegutsemisaasta jooksul on Girona ülikool silma paistnud õpetamise ja uurimistööga kunstide ja humanitaarteaduste, loodusteaduste, terviseteaduste, sotsiaal- ja õigusteaduste ning inseneri- ja arhitektuurivaldkonnas. See on CyD klassifikatsiooni järgi kaheteistkümnes riigiülikool 66 hulgas.
 2. Mitut valdkonda hõlmav ja valdkonnaülene koolitus. Pakume teile multidistsiplinaarset ja transversaalset koolitust: 48 kraadi ja üksteist topeltkraadi kõigis teadmisvaldkondades valmistavad teid ette professionaalseks tulevikuks kui ümbritseva maailmaga kriitiline kodanik, mõtisklev ja tähelepanelik.
 3. Kolm linna linnakut. UdG ülikoolilinnakud on linnalised, jätkusuutlikud, juurdepääsetavad ja neil on ülemaailmsed eelised. Otse Barri Velli keskel, kesklinnas ja Montilivis, rohelisse keskkonda integreeritud ruumides.
 4. Ülikoolilinn Elate ja õpite ülikoolilinnas. Girona on kultuur ja areng, see on aktiivne ja dünaamiline; ja see on üks kümnest parimatest Euroopa linnadest, kuhu pääseb (The The Guardiani andmetel 2016).
 5. Teie lähedal Teile antakse personaalset tähelepanu koos väikeste rühmade, juhendamise ja spetsiaalselt teile loodud teabe- ja nõustamiskeskusega.
 6. Keeleõpe ja praktika välismaal. Aitame teil kaugemale jõuda: leiate keeleõppe, praktikavõimalused välismaal, inglise keele tunnid ja rahvusvahelise liikuvusprogrammi, kus on üle 400 sihtkohaülikooli. Keeleteenistus koos kursustega aitab teil saavutada kraadiga nõutavat taset.
 7. Kaasamine territooriumiga. UdG osaleb Girona piiritlemises uurimiskeskuste, instituutide ja õppetoolidega. Ja sellel on keskused, mis on seotud Barcelona piiritlemisega.
 8. Oleme rahvusvahelised Sõlmime õppe- ja teadustööks välismaiste ülikoolidega koostööleppe Lõuna-Ameerikast Vahemere ringini, piiriülese kosmoseni ja Hiinani.
 9. Oleme toetavad. Me oleme seotud maailmaga: enam kui 1000 UdG õpilast osalevad aktiivselt solidaarsusmeetmetes arengumaadega ja humanitaarkriisi olukorras.
 10. Majanduslik ja sotsiaalne mootor. Teadmiste edendamiseks loome liite avalik-õiguslike üksustega (omavalitsused, volikogud, maakonna volikogud ...) ja eraõiguslike üksustega.
 11. Innovatsioon ja rakendusuuringud. Valdkondliku ülikoolilinnaku programmiga saab UdG rakendusuuenduste ja teadusuuringute esiotsa: seeläbi on lihtsustatud suhted ettevõtete ja asutuste vahel erinevates sotsiaal-majanduslikes sektorites.
 12. Uurimisprojektide pioneer. UdG on teerajaja uurimisprojektide hankimisel, nii avaldatud teadustööna kui ka teaduspublikatsioonide koguses.
 13. Teadustöö rahvusvaheline tunnustus. Enam kui sada uurimisrühma, 24 osakonda, 12 teadusinstituuti ja 31 õppetooli loovad rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteetseid teadusuuringuid.
 14. Generalitati teadusinstituutide peakorter. Generalitat'i nelja uurimisinstituudi peakorter asub UdG-s.
 15. Ootame talente. UdG-s viibivad suured mõtlejad, loojad, teadlased ja kaasaegsed teadlased.
 16. Viime tehnoloogia ühiskonda. UdG-s on neli TECNIO rühma, mis on ekspertide esindajad ja on võimelised pakkuma Kataloonia ettevõtetele tehnoloogiliste uuendusteenuseid.
 17. Uuenduslikud ettevõtted ja uurimisrühmad. Teadus- ja tehnoloogiapargis on rohkem kui sada ettevõtet ja innovaatilised uurimisrühmad, kes juhivad tehnoloogilisi uuringuid.
 18. Tipptasemel turism ja Erasmus. Meil on üks parimaid turismistuudioid Hispaanias ja meil on rahvusvahelise mainega Erasmus Mundus.
 19. Oleme pühendunud innovatsiooni õpetamisele. Probleemipõhise õppe rakendamine on praeguse hariduse üks revolutsioonilisemaid projekte ja seda viiakse läbi UdG-s.
 20. Hea kvalifikatsioon MIR-testidel. Kvaliteetne õpetamine annab konkreetseid tulemusi: MIR-i esimeste UDG arstide hinne 86% ületab riigi keskmist.
 21. Praktikad ettevõtetes. Valmistame ette teie ametialase tuleviku jaoks enam kui 1500 praktikalepinguga ettevõtete ja asutustega akadeemilise koolituse läbimiseks ja pikaajalise välispraktikaprogrammi, et edendada tööalast konkurentsivõimet.
 22. Stipendiumid ja toetused. Pakume teile rohkem kui 7 miljonit eurot stipendiume ja õppetoetusi.
 23. Kvaliteetsed seadmed ja teenused. UdG-s on teil kõik, mida vajate: enam kui 10 000 ruutmeetri suurune raamatukogu, mis on avatud 338 päeva aastas, õpperuumid, arvutiruumid, vaatetuba katsete simuleerimiseks ... Oleme esimesed Kataloonia ülikool laboratoorsetes kohtades iga 100 õpilase kohta.
 24. Magistrid ja rahvusvahelised kraadid. Saate oma koolitust jätkata paljude 44 kutse- ja teadusmeistri ning 8 rahvusvahelise topeltkraadiga.
 25. Sport, vaba aeg ja kultuur. Lisage ülikoolikogemusele spordi nautimine, koostöö- ja solidaarsuspüüd, assotsiatsionismi südamelöök, kastellide emotsioonid, Teatriklass, UdG koor ja arvukad kultuuritegevused: konverentsid, kontserdid, näitused, ettelugemised ja Girona ülikooli Fiesta linnapea.

183919_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg
Alexis Brown / unsplash

Asukohad

 • Girona

  Plaza de Sant Domènec, 3 Edificio Les Àligues 17004 Girona, , Girona

Küsimused