Keystone logo
Universitat Politècnica de València (UPV)

Universitat Politècnica de València (UPV)

Universitat Politècnica de València (UPV)

Sissejuhatus

Universitat Politècnica de València on Shanghai edetabelina tuntud maailma ülikoolide akadeemilise edetabeli (ARWU) järgi Hispaania parim tehnoloogiaülikool Hispaanias.

UPV kogukond

Praegu õpib selles 25 400 õpilast, 3600 õpetajat ja teadlast ning 1400 haldus- ja teenindusspetsialisti, kes on jaotatud kolme ülikoolilinnaku vahel, mis asuvad Alcoy, Gandia ja Valencia linnades.

Akadeemiline pakkumine ja tööalane konkurentsivõime

UPV õpetab 40 kraadi ja 13 topeltkraadi; 90 ülikooli magistrikraadi ja topeltmagistrikraadi ning 30 doktoriprogrammi. 72% UPV tudengitest töötab juba aasta pärast õpingute lõpetamist. Ja seda suuresti tänu praktikale ettevõtetes, mis on tasustatud. Lisaks juhib Sihtasutus Servipoli õpingutega sobiva osalise tööajaga tööotsinguid. Kõik see asetab UPV QS GER edetabeli järgi maailma 250 kõige töövõimelisema ülikooli hulka.

rahvusvahelised akrediteeringud

UPV oli esimene Hispaania ülikool, mis kogus kolm kõige silmapaistvamat rahvusvahelist akrediteeringut: ABET, EUR-ACE ja EURO-INF. Need pitsatid kogu maailmas tõendavad insenerivaldkonna õpingute kvaliteeti ja kinnitavad, et UPV lõpetajatel on kutsealal nõutavad oskused sõltumata riigist, kus seda praktiseeritakse.

rahvusvahelistumine

Rahvusvahelistumise osas on UPV-l üle tuhande lepingu, mis võimaldavad üliõpilasvahetust teiste Euroopa ja Ladina-Ameerika ülikoolidega, USA, Kanada, Austraalia, Hiina või Jaapaniga. Programmis osaleva 4500 asutuse seas on see Erasmuse raames Euroopas kuues.

Täiendkoolitus

Täiendava koolituse osas pakub UPV ligi 1000 kursust aastas, et iga õpilane saaks õppekava ise konfigureerida. Tasuta veebikursuste (MOOC) osas on UPV maailmas 5 parima hulgas, edestades seda vaid Harvardi ülikool, Microsoft, Massachusettsi tehnoloogiainstituut (MIT) ja Delfti ülikool.

akadeemilist edu ja tipptaset

UPV-s õppimine on juurdepääsetav eesmärk: 91% bakalaureuseõppe üliõpilastest, kes sooritavad eksamid, sooritavad esimese korraga. UPV meeldib ja veenab oma õpilasi. Nii palju, et 94% lõpetajatest läheks uuesti UPV-sse õppima, kui peaks otsast alustama.

Võimalik, et kõige selle jaoks on UPV Hispaanias kolmas ülikool, kus on kõige tipptasemel lõpetajaid, kes esitavad Hispaania akadeemilise tipptaseme ühingu andmetel "vapustavaid CV-sid ja peent koolitust, ettevalmistuse ja pingutuse tulemust". UPV-l on esindajad praktiliselt kõigil erialadel, mida ta õpetab: kaunitest kunstidest keemiatehnika, keskkonnateaduste, mehaanika või ärijuhtimise ja juhtimiseni (ADE).

uurimistulemused

Oma veidi enam kui 50-aastase ajaloo jooksul on UPV avaldanud umbes 145 000 teaduspublikatsiooni. See on riiklik liider patentide arvu poolest ja üks Hispaania akadeemilistest institutsioonidest, mis saab oma teadustegevusest kõige rohkem tulu. Tegelikult kirjeldab UNESCO ülikoolide juhtimise ja poliitika õppetooli aruanne UPV-d kui noort, ettevalmistatud, konkurentsivõimelist rahvusvahelist institutsiooni, millel on suurepärane võime oma õppe- ja teadustöötajate pakutavaid teenuseid rahaks muuta.

Infrastruktuurid ja seadmed

Mis puutub infrastruktuuri ja varustusse, siis UPV-l on suurepärased ülikoolirahvale tasuta spordirajatised, kus saab harrastada kuni 70 erinevat ala: vehklemine, ronimine, aikido, capoeira, jalgrattasõit, jooga, rannavõrkpall... Valencias Vera ülikoolilinnak võtab enda alla umbes 700 000 m2 (umbes 70 jalgpalliväljakut) ja selle mõõtmed on ühest otsast teise peaaegu 2 km. See on jalakäijatele mõeldud ja haljasalade pindala on üle 125 000 m2 .

Eriti tähelepanuväärne on tudengite endi hallatav 5200 m2suurune Casa del Alumno, mis on varustatud arvutiruumide, õppe- ja rühmatöö ruumidega, fotolaboriga, prooviruumiga... sarnaselt MIT üliõpilasmajaga. .

Ülejäänud kahe koha puhul ühendab Alcoy ajaloo, looduse ja kultuuri imelises keskkonnas Font Roja ja Sierra de Mariola loodusparkide vahel, mis on suure maalilise ja ökoloogilise väärtusega alad. Ja Gandial on 300 päikeselist päeva aastas ja ülikoolilinnak rannas.

Jätkusuutlikkus

Viimastel aastatel on UPV positsioneerinud end üheks 200 jätkusuutlikkusele ja keskkonnale enim pühendunud ülikoolist maailmas. See on ainuke Hispaania avalik-õiguslik ülikool, millel on EMASi akrediteering, Euroopa pitser, mis püüab selles küsimuses pidevalt täiustada.

Tänu sellele jätkusuutlikkusele pühendumisele on UPV suutnud vähendada energiatarbimist 5293 kodu aastase registreerimise võrra; vähendada süsiniku jalajälge 6,69% või tagada, et kogu rajatistes kasutatav elektrienergia on taastuvallikas.

Asukohad

 • Alcoi

  Campus de Alcoy Plaza Ferrandiz y Carbonell, s/n, 03801, Alcoi

  • Gandia

   Campus de Gandia C/ Paranimf, 1, 46730, Gandia

   • Valencia

    Campus de Vera Camí de Vera,s/n, 46022, Valencia

    Küsimused