Keystone logo
Université Catholique de Bukavu

Université Catholique de Bukavu

Université Catholique de Bukavu

Sissejuhatus

L’Katoliiklikus Ülikoolis Bukavusse (UCB) Association, on üks juhtivaid ülikoole, mis moodustavad Kongo Demokraatlik Vabariik. Asub pealinnas provintsis Lõuna-KivuIda-piirkonna riigis Patrice Emery Lumumba institutsiooni ülikoolihariduse eraõiguse loodi 21. november 1989 dekreediga Tema Ekstsellents Monseigneur Aloys MULINDWA Mutabesha peapiiskop Bukavusse.

Seadustiku alusel Canon seadus oma kaanonid 807-814 ja Apostliku põhiseaduse Ex Corde Ecclesiae 15. august 1990. aasta katoliku ülikoolid ja kõrgemad instituudid, siisUCB särab koolitust valdav sotsiaalseid eesmärke on Kivu piirkonnasVõrgu kaudu gümnaasiumid pakkudes parimaid tema õpilased. Õiguslikult tegutseb põhjal korraldusega nr ESURS / CABMIN / 1231-1291 minister Kõrgharidus, University ja teadusministeerium; Korraldusega nr ESURS / CABMIN / A5 / 175/95 heakskiidetud ja tunnustatud diplomeid poolt emiteeritud; Lõpliku kokkuleppe dekreet nr 06/106 allkirjastasid Vabariigi Presidendi 12. juuni 2006. aasta. Katoliku Ülikooli Bukavusse on praegu üks väheseid riigi volitatud korraldama koolitust kraadiõppe pärast käskkirjaga kõrghariduse, ülikooli ja teadusministeeriumi nr 020 alates 2. aprill 2008.

Seadusega, onKatoliiklikus Ülikoolis Bukavusse eesmärgid on järgmised peamised eesmärgid:

  • Korralda ülikooliõpetuse teaduse kõigis selle vormides, et edendada Kongo intellektuaalse raamistikud ja aidata kaasa sotsiaalmajandusliku arengu riigis ja eriti Lõuna- Kivu provintsis;
  • Teadusuuringute läbiviimiseks ja avaldamise teaduslikud uuringud tahes materjalist;
  • Siseriiklike ja rahvusvaheliste teaduskoostöö, et tagada teaduse arengut vajadustele ja kultuur Kongo rahva;
  • Tooge noortel üliõpilastel mõista ühiskonna probleemid, et aktiivselt kaasa aidata lahendada ja tuua oma toetust sujuva integreerimise Kongo kultuur maailmas tsivilisatsiooni;
  • Korralda kõrghariduse teaduse ja tehnoloogia, teaduslikult uurima ja avaldamise teaduslikud uuringud koostöös teiste haridus- ja teadusasutuste nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil;
  • Aidata kaasa provintsi ja riigi poolt pakutavat asjatundjate.
ETK

L’Katoliiklikus Ülikoolis Bukavusse korraldab kvaliteetse hariduse kaudu Teaduskonna Majanduse ja Juhtimise (Financial Management, Maamajanduse, väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetele) õige (Avaliku, era- ja justiits-, majandus-) meditsiin (Üldine, kirurgia ja sünnitus, eriarsti, Pediatrics, kirurgia ja günekoloogia) Põllumajandusülikool (Taime- ja Mulla Sciences) teadus (Computer Science) Sotsiaal-. Arhitektuuri ja linnaplaneerimise töötada õppeaastal 2017-2018.

Kolm tuhat nelikümmend kuus (3046) õpib kõigi tsüklite õppeaastal 2016-2017, mis tuhande 8-127 (1827) meeste ja 1219 (1219) naised. Akadeemilise personali, suurendades teadus- aastate jooksul annab täisajaga koolituse. Haldus-, tehnilised ja oskustöölise aitab põhieesmärkeülikool. Praegu on rajatised, mis on pidevalt parandada otsima püsivat kvaliteeti oma teenuseid. Tunnid toimuvad ülikooli Bugaboet Kalamboet Karhale ja seinte Bukavusse Viide Provincial üldhaigla asukoht amfiteater Arstiteaduskonna. Veeremi kohandatud transpordi töötajate ja üliõpilaste üldine arvutipõhiseks oma süsteemi, avatakse koolituse mis tahes riigi diskrimineerimata välismaalased ja tulemuste haldamise muuta need institutsioon viide provintsis ja riigi.

Koolituse raames vastates ülikooli töötingimused võimaldavad õppuritel paremini arendada nii teoreetilist õpet ja praktilist. Arvuti keskuse tasuta teenus õpilastele ja töötajatele, raamatukogu üle 38.295 vähenemine, Provincial üldhaigla Bukavusse Viide haldabKatoliiklikus Ülikoolis BukavusseTeaduse tippkeskus jaoks riigiteenistujate koolitust rahastavad ühiselt Maailmapank ja Kongo valitsus, talud 100 ha Kavumu ja 60 ha Mulume-Munene, mille pindala on 80 hektarit, mis on järk-järgult ehitatud ülikooli Kalambo moodustavad viide UBC.

CEGEC (Uuring ja Koolituskeskus juhtimise ja konfliktide ennetamine Aafrika järvede piirkonnas - õigusteaduskond), siis CEGEMI (Center for Research ja juhtimise kogemusi kaevandussektori) on CERDHO (õiguste teadusuuringute keskus mees ja rahvusvahelise humanitaarõiguse) on CEFOSAR (Center for uuringud ja reproduktiivtervise koolitus), siis CREBAC (Bioeetika Center), cappa (Tugikeskus edendamise põllumajandustootmise), plii (Laboratory ökonoomika kohaldada areng), VKE-Start Unit (Management Unit väikestesse ja keskmise suurusega ettevõtetele), siis ITADES (Institute for ravi ja statistiliste andmete analüüs ) ... on teaduskeskuste piirkondlike ja rahvusvaheline mõõde ja teadus- ja õppimine liige International Federation of katoliku ülikoolid (IFCU)TheAgence universitaire Frankofoonia (AUF)TheAssociation of African ülikoolid (AAU) TheÜlikoolide Assotsiatsiooni ja instituudid katoliku ülemustega Aafrika ja Madagaskari (ACUHIAM)TheKatoliiklikus Ülikoolis Bukavusse on mitu partnerite kohalikul, piirkondlikul ja rahvusvahelisel nagu Iita ja CIALCA RUFORUM. Super Lacus Ac Montes splendens'ele onKatoliiklikus Ülikoolis Bukavusse paistab kakskümmend seitse aastat üle majesteetlik Lake Kivu ja mägede kohal. Uhke oma puu, mis on nüüd vaja kõik väljad nii kodus kui ka välismaal, jätkab ta oma püüdlustes kvaliteediga ülikoolihariduse hoida ees rida.

Aastal tipptulemuste, parim on veel ees!

meie campus

Katoliku Ülikooli Bukavusse korraldatud tema õpetust nelja ülikoolilinnakud sealhulgas Bugabo mis Karhale on Kalambo ja provintsi keskhaiglas Bukavusse viide.

Campus Bugabo

Mäel Bugabo, on suurepärane ajalooline hoone, mis praegu asub Kesk Administration kontorid sealhulgas rektor, prorektor, peadirektor ja keskraamatukogu. Oma äsja renoveeritud lisa osa tegutseb tippkeskuse eest riigiteenistujate koolitust samuti õpetamist lõpetanud õigusteaduse ja majanduses. Ta oli vanasti kabel - St. Therese - ja hiljem istme koordineerimine subsideeritud koolides katoliku peapiiskopkonna otsustas ümber selle loomist 1989. aastal, ülikooli võib korraldada seal tema õpetust.

ETK

Campus Karhale

Veidi edasi kuni on Karhale ülikooli mäel sama nime. Endine meditsiinilaboratooriumile provints, hoone koosneb kahe korruse ja esimesel korrusel asuvad teaduskond agronoomia ja kodu õpilastele. Ütles jälle Laboratoire Dr André Lurhuma Zirhimw'abago, mälestuseks see julge arsti ja teadlase spetsialiseerunud operatsiooni ja sünnitust suri 1995. aasta juunis; Selle hoone sisaldab klassiruumid, teaduslaborid agronoomia ja lisatud amfiteater tervitades uustulnukat bioloogia ja meditsiin.

1

Amfiteatrit Stanislas Haumont

See võtab õiguse Provincial keskhaiglas Bukavusse Viide on teine ​​õppimise leheküljel. Arstiteaduskond töötavad ja kasutab HGPRB, mida juhivad Katoliiklikus Ülikoolis Bukavusse kehtivaks õppetunde haiglasse. Professorid pakkudes kursusi ülikooli on kaasatud ka haldamise eest hoolt selle haigla maakonna huvides.

2

Campus Kalambo

3

Kalambo Sait koosneb 80 hektarit ja esindab tulevikus katoliku ülikool Bukavusse kutsutud elama täielikult lähipäevil. Asub umbes kakskümmend kilomeetri kaugusel linnast Bukavusse, mäe overlooking Lake Kivu, suur projekt on käimas. Seoses ülikooli kompleks ehitatakse juba lõpetatud kaks peamist hoonete iga eluaseme Teaduskonnad of Economics, Law and Sciences seal asutatud alates õppeaasta 2013-2014; kodudes õpilast ja agronoomia laboris koostöös Iita.

Asukohad

  • Bukavu

    Bugabo 02, Av. de la Mission, Commune de Kadutu Bukavu RD Congo , , Bukavu

Küsimused