Keystone logo
Universiti Brunei Darussalam

Universiti Brunei Darussalam

Universiti Brunei Darussalam

Sissejuhatus

Ettevõtja õpingud UBD tähendab kuulumist mitmekülgne ja edukas akadeemiline keskkond, mis on koostöö kogu maailmas rahvusvaheliselt tuntud ülikoolid. Ülikoolis on progressiivne ja tipptasemel teadus kultuuri, mis on intellektuaalselt stimuleeriv ja akadeemiline.

Kell UBD, me teame, et õpilased otsustavad siseneda kraadiõppe jaoks hulgaliselt erinevaid põhjuseid ning oleme pühendunud, et toetada meie õpilaste püüdlusi ning suurendada nende oskusi ja tööalast konkurentsivõimet.

Ülemaailmne ülikooli ülemaailmsete probleemidega - UBD töötab kogu maailmas partneritega hariduse, äri, tervishoid, arendamiseks, filantroopia ja valitsuse leiab lahendusi mõnede inimkonna kõige pakilisemaid küsimusi ja teha põhjapanev teadustöö kogu akadeemilise spekter.

Et anda võimalusi laiendada töötava elanikkonna koos magistri tasemel haridust, UBD tutvustab kraadiõppe programme, et õpilased saavad võtta kas töökohal või kodus, oma tempos ja läbi erinevate rajad. Mis tööd integreeriva õppe lähenemist ja tehnoloogia kasutamine, nende efektiivsem ja tõhusam programme pakutakse magistriõppes algus alates august 2017.

banner_global

Välisüliõpilased

Alguses UBD avas ukse välisüliõpilased, mis kujutab endast peamiselt ASEAN õpilastele. Mitmekesisus laienes täna rohkem tulevad Ida-Aasia (Hiina ja Jaapan), Euroopas, Aafrikas ja Kesk-Idas.

Erinevaid bakalaureuse-, magistri- ja teadusprogrammide pakutakse UBD, samas lühem programmid on saadaval ka näiteks Global Discovery programmi ja keele programmid. Inglise keel on peamine vahend õppetöö UBD ja osatakse Brunei. Aste programme pakutakse seega pakkuda võimalusi rahvusvahelistele üliõpilastele pääseda tulevikus töötamis maailmas. See keskkond pakub rahvusvahelistele üliõpilastele puiestee õppida inglise kogu oma õppe- ja igapäevast elu, muutes selle lihtsamaks sõpru ja suhelda.

UBD on selline keskkond ja rahvusvaheline õpilased saavad kodus massiivi klubid ja asju teha. On ka erinevaid programme, et tagada üleminek uusi õpilasi UBD läbi välisüliõpilastalitusele üksus Student Affairs jaos.

Inglise keele nõuded

Kõikide programmide puhul peab taotleja olema vähemalt krediidi 6 inglise keelt GCE "O" Tase Eksami- ja hinne "B" on IGCSE English (kui teise keele) või IELTS skoor 6,0 või TOEFL minimaalne üldine skoor 550.

42929_Facts

Asukohad

  • Bandar Seri Begawan

    Universiti Brunei Darussalam Tungku Link Road, BE1410, Bandar Seri Begawan

Küsimused