Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Universiti Putra Malaysia

Universiti Putra Malaysia

Universiti Putra Malaysia

Sissejuhatus

UPM

UPMJuhtiv teadusülikool Malaisia ​​asub Serdang kõrval Malaisia ​​administratiivne pealinn; Putrajaya. Nagu maailma tuntud õppekeskuses ja teadus, UPM on äratanud üliõpilasi ja töötajaid kogu maailmas tehes seda hästi kinni globaalne ettevõte.

Miks valida UPM?

Asukoht UPM vahepeale Kuala Lumpur International Airport (KLIA) lõuna ja Malaisia ​​föderaalse pealinnas Kuala Lumpur põhja, on ideaalne institutsioon õppe-ja teadustöö. See võimaldab privaatsust ja vaikust soodustab intellektuaalset ajaviidet samal aja paneb selle kergesti autosõidu kaugusel linna vaatamisväärsuste, nagu kaubanduskeskused, meelelahutus ja söögituba.

Kui sa tuled Malaisia ​​otsima teadmisi, või otsima ainulaadne kultuuriline kogemus ja valida Universiti Putra Malaisia ​​(UPM), siis tean, et sa oled teinud õige valiku, palju häid põhjuseid.

UPM on üks premier ülikoolid Malaisia ​​ja ka üks viie juhtiva teadusülikooli riigis. On tõestatud, kõrgkool, õnnistatud pärand teadmisi, mis ulatub tagasi rohkem kui kolmveerand sajandit, kuni 1931, kui ta hakkas tagasihoidlik kooli põllumajanduses.

Täna, UPM on üks suurimaid Malaisia ​​avalik-õiguslikud ülikoolid kokku üliõpilane elab umbes 30.000. Samuti on mini Rahvaste, kus on rohkem kui 3000 rahvusvahelist üliõpilast enam kui 60 erinevas riigis. Lisage sellele unikaalse kultuurilise mitmekesisuse Malaisia ​​õpilased ja UPM on ei midagi vähemat kui tähelepanuväärne sulatusahi kultuure.

UPM, kui leiad kõikjal Malaisia, oleme õppinud aktsepteerima erinevusi ning leidnud ühtsust, harmooniat ja rahu mitmekesisuses.

Meie visioon, missioon ja eesmärgid

Nagu premier õppeasutusel laialdaselt tunnustatud juhtimise teadus ja innovatsioon, UPM jätkuvalt püüdlema tipptaseme. Selleks, et motiveerida kogu ülikooli kogukond saavutada tipptaseme, see tagab, et kõik liikmed, nii õpilased kui töötajad, jagada vastutust rangelt järgida nõudmistele ülikooli visiooni, missiooni ja eesmärgid.

VISION

Et saada ülikooli rahvusvahelise maine.

MISSION

Et mõtestatud panuse jõukuse loomist, riigi ülesehitamise ja universaalsete inimõiguste edendamine läbi uuringute ja teadmiste levitamine.

EESMÄRGID

 • eesmärk 1
  Kvaliteedi tõstmisele ja konkurentsivõime Lõpetajad
 • eesmärk 2
  Väärtuse loomise kaudu, tugev ja jätkusuutlik RDCE
 • eesmärk 3
  Edukad tööstuse ja ühenduse Networking Services
 • eesmärk 4
  Tugevdamine UPM kui tippkeskus Põllumajandus
 • eesmärk 5
  Kvaliteedi parandamisele Juhtimine

Asukohad

 • Shah Alam

  Jalan Upm 43400 Serdang, , Shah Alam

Küsimused