Keystone logo
University Bocconi

University Bocconi

University Bocconi

Sissejuhatus

1902. aastal asutatud Università Bocconi oli esimene Itaalia ülikool, kellel oli majanduse eriala.

Sajandil on Bocconi mänginud juhtivat rolli Itaalia sotsiaalses ja majanduslikus ajakohastamises. See on jäänud tõele selle põhiväärtusteks, et olla suur teadusuuringute ülikool, millel on demokraatlikud väärtused ja maailmale avatud, samuti rahaliselt ja poliitiliselt sõltumatu.

Università Bocconi usub, et tippsaavutused võivad põhineda ainult inimese akadeemilisel profiilil, tema väärtustel ning kultuurilisel ja eetilisel taustal. Sellepärast pakub ülikool arvukaid tegevusi, erilistel puhkudel inimestele, kes rikastavad oma teadmisi.

Põlvkondade jaoks on ettevõtlikud üliõpilased tulnud Bocconi juurde, et saada midagi suuremat. Pakume bakalaureuse-, magistri-, doktorikraadi ja rakendusprogrammid tulevastele juhtidele ja ettevõtjatele, kes soovivad tugevat sihtasutust ja ümberkujundava võrgu.

Miks Bocconi?

Bocconi pole lihtsalt haridus. See on plaan teie ambitsioonide jaoks.

Põlvkondade jaoks oleme kujundanud innovaatorite ja tulevaste juhtide teadmised ja väärtused. Me mõistame, et homse suured saavutused vajavad rohkem kui kvalifikatsiooni. Nad vajavad usaldust, visiooni ja tugevat väärtuste kogumit.

Meie asutati aastal 1902, et aidata edendada sotsiaalset ja majanduslikku arengut kogu Euroopas ja kaugemalgi. See on missioon, mida meie kogukond jagab üle 100 000 vilistlase kogu maailmas.

Paljud koolid püüavad sulle maailma sobida. Bocconi valmistub teid seda muutma.

Meie majandus-, juhtimis- ja finantseerimisprogrammid on maailma üks parimaid. QSi maailmaklassi edetabelid on loetletud meie seas kümmetest parimatest institutsioonidest Euroopas nendes valdkondades, samal ajal kui Financial Times loob meie rahanduse ja juhtimise magistri kraadi kümnes maailmas.

Hariduse kvaliteedi paremusjärjestus maailmas

Rahvusvahelise kõrghariduse valdkonnas avaldatakse arvukalt kvaliteedistandardeid, metoodikast rangust ja volitusi. Bocconi ülikool ilmub regulaarselt kõige silmapaistvamas pingereas, mis hõlmab tema valdkonna teadmisi majanduses ja juhtimises ning üldisemalt sotsiaalteadusi.
Eriasutuse olemusest tulenevalt ei esine Bocconi pingereas, mis on kvalifitseeritud üldiseks - st QS, THE ja Shanghai pingeread -, mis hõlmavad ülikoole, mis hõlmavad paljusid teemasid ja valdkondi.

Siin näidatakse mõne kõige olulisema ja laialdaselt tunnustatud selle ajakohastatud tulemusi. Lisateavet meie seisundi kohta teistes spetsialiseeritud või valdkondlikes edetabelites avaldatakse üksikute programmide osas.

1. QS (Quacquarelli Symonds)

Londoni QS-i poolt avaldatud QS World University Ranking on Bocconi ülemaailmne edu sotsiaalteaduste segmendis viimase kolme aasta jooksul olnud järgmine:

 • 2018, sotsiaalteadused

 • 2017, sotsiaalteadused

 • 2016, sotsiaalteadused

QS ise mainivad Bocconi pingereas esitluslehtedel, selgitades, miks Bocconi pole üldise hinne loendis, vaid ainult konkreetsemas sotsiaalteaduste alamrühmas. Vaadake konkreetse artikli saamist.

Bocconi on esile toodud ka QS-i poolt eraldi välja antud teemade kaupa:

Märkus: "Tööandjate maine" on üks edetabeli näitajatest ja mõõdab ettevõtete arvamusi iga ülikooli lõpetanute kohta. Tipptasemel on tavapärane skoor 100.

2. Financial Times

Bocconi esineb ka paljudes Financial Timesi pingereas. Täpsemalt on SDA Bocconi juhtimiskool (Bocconi Business School) järgmistes pingereas: MBA, Executive MBA (EMBA), Executive Education Custom Programs, Executive Education Open Programs ja European Business Schools. MSc kursused, mida pakub Bocconi Graduate School on loetletud Master in Management ja Finance pingeread. Siin on ajakohastatud positsioonid Euroopa ja ülemaailmsel tasandil.

3. U-Multirank

Hiljuti käivitatud U-Multiranki projekt, nagu ka teised pingeread, on aidata ülikoolil valida, kuid teistelgi teiselgi lähenemisel. Pärast soovitud kriteeriumide seadmist omandab kasutaja ülikoolide nimekirja, kus iga parameetri puhul näidatakse iga ülikooli jõudlust võrreldes grupi keskmisega. U-Multirank nihutab põhirõhku lihtsa positsiooni edetabelist antud ülikooli tunnuste kombinatsioonini.

4. Shanghai edetabel

ShanghaiRanking Consultancy avaldatud akadeemiliste teemade ülemaailmne järjestus loeb maailma parimaid ülikoole teatud uurimisvaldkondades. Akadeemilised teemad jagunevad viieks makropiirkonnaks (loodusteadused, ehitus, bioteadused, meditsiinid ja sotsiaalteadused). Sotsiaalteaduste valdkonnas viib Bocconi 5 akadeemilistesse teemadesse:Asukohad

 • Milan

  Via Roberto Sarfatti,25, 20100, Milan

 • Los Angeles

  Los Angeles, Ameerika Ühendriigid

  Küsimused