Keystone logo
University College Cork

University College Cork

University College Cork

Sissejuhatus

Õppesiht Iirimaa – turvaline, sõbralik ja ainus inglise keelt emakeelena kõnelev riik EL-is.

University College Cork (UCC), mis asub Iirimaa lõunarannikul, asub 42 aakri suurusel maalilisel metsasel alal ja on vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel elavast Corki kesklinnast.

UCC -s on üle 22 000 õpilase enam kui 100 riigist. Ligi 4000 üliõpilase ja kolmandiku meie töötajatega välismaalt on UCC tõeline rahvusvahelise õppe koht.

Järjestatud top 2% ülikoolide ülemaailmse see hääletati Sunday Times University of the Year kolm korda viimase kümne aasta jooksul, ja 8. maailmas maineka MÕJU. Olime ka esimene ülikool maailmas, kes sai keskkonnasõbralikkuse eest rohelise lipu ja võtame siin jätkusuutlikkust väga tõsiselt!

Mis puudutab meie üliõpilaste karjääri, siis me erineme UCC-st sellega, et meie lõpetajate tööalase konkurentsivõime poolest on värbajad maailmas 100. kohal. UCC juhib Iirimaa lõpetajate tööalase konkurentsivõime sektorit. Üle 90% kõigist meie lõpetajatest töötab või õpib edasi õppima üheksa kuu jooksul pärast kooli lõpetamist. UCC karjääriteenused võimaldavad teil kiirendada ja edendada oma karjääri tänu UCC pühendumisele tööalase konkurentsivõime edendamisele. 2-aastane tööviisa väljaspool EL-i üliõpilastele ja suurepärased tööpraktika võimalused kõigile!

University College Cork pakub võrreldamatut laiust ja kvaliteeti bakalaureuse- ja magistriõppe kursustel kõigis peamistes distsipliinides. Meie neljas kolledžis on valida üle 100 bakalaureuse kraadi ja üle 200 kraadiõppe:

  • Kunstide, keldi uuringute ja sotsiaalteaduste kolledž
  • Äri- ja õigusteaduskond
  • Teaduste, tehnika ja toiduteaduse kolledž
  • Meditsiini ja tervise kolledž

Kui alustate UCC-s, alustate oma kolmanda taseme haridusteed ühes juhtivas Iiri ülikoolis, kuulute elavasse kogukonda ja me aitame teil saada inimeseks ja professionaaliks, kelleks soovite saada #BeginBelongBecome .

Meie bakalaureuseõppe kursused on bakalaureuseõppe tasemel, mõnel neist on integreeritud magistriõppe valik.

Meie kraadiõppe kogukond on üles ehitatud akadeemilise tipptaseme vundamendile. UCC on keskkond, kus te loote püsivaid professionaalseid ja isiklikke sõprussuhteid, mis on teie intellektuaalse arengu ja tulevase karjääri lahutamatuks osaks. Meie kraadiõppe kursused hõlmavad õpetatud magistri- ja magistrikraadi teadustööga, struktureeritud doktoriõppe programme ja professionaalseid doktorikraade. Meie kursusi pakutakse täis- või osalise tööajaga. Oleme uhked, et meil on üks kõrgemaid kraadiõppe tööhõive määrasid Iirimaal, kus 95% UCC lõpetajatest asub tööle pärast õpinguid.

Teadusuuringud

Kas teadsite, et UCC on ka üks juhtivaid teadusülikoole Iirimaal? Tegelikult oleme Iirimaal 1. kohal tööstuse allikatest saadava teadustöö tulu poolest. Meil on üle 70 uurimiskeskuse ja instituudi ning tänaseks oleme saanud üheksa Euroopa Teadusnõukogu (ERC) auhinda! Rahvusvaheliselt konkurentsivõimelise, globaalselt keskendunud teadusuuringute juhitud institutsioonina. UCC seab prioriteediks teadustööd valdkondades, mis on olulised kõrgeimal rahvusvahelisel tasemel. Nende hulka kuuluvad UCC toidu- ja terviseuuringud, fotoonika ja perinataalmeditsiin, mida peetakse maailma juhtivaks. Mitmed Iirimaa parimad uurimiskeskused asuvad UCC-s: Tyndalli riiklik instituut (mikrosüsteemid, fotoonika, nanotehnoloogia) ja APC Microbiome Institute (taitetervis, funktsionaalsed toidud), mis mõlemad on tunnustatud ülemaailmsete liidritena. Keskkonnauuringute Instituut viib läbi uuringuid kliimameetmete, säästva ühiskonna ja ringmajanduse kohta.

Siin, UCC -s, anname teile võimaluse ja võimaldame teil jälgida ja küsitleda, eristada ja kajastada, analüüsida ja tegutseda, suurendada oma potentsiaali ja edendada oma ambitsioone! Teil on oma isiklikud eesmärgid, unistused ja lootused oma tuleviku suhtes ning me oleme siin, et aidata teil neid saavutada.

Avasta UCC - meie kodu, sinu kodu!

Asukohad

  • Cork

    College Road, , Cork

Küsimused