Keystone logo
University College Cork

University College Cork

University College Cork

Sissejuhatus

Õppesiht Iirimaa – turvaline, sõbralik ja ainus inglise keelt emakeelena kõnelev riik EL-is.

University College Cork (UCC), mis asub Iirimaa lõunarannikul, asub 42 aakri suurusel maalilisel metsasel alal ja on vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel elavast Corki kesklinnast.

UCC -s on üle 22 000 õpilase enam kui 100 riigist. Ligi 4000 üliõpilase ja kolmandiku meie töötajatega välismaalt on UCC tõeline rahvusvahelise õppe koht.

Järjestatud top 2% ülikoolide ülemaailmse see hääletati Sunday Times University of the Year kolm korda viimase kümne aasta jooksul, ja 8. maailmas maineka MÕJU. Olime ka esimene ülikool maailmas, kes sai keskkonnasõbralikkuse eest rohelise lipu ja võtame siin jätkusuutlikkust väga tõsiselt!

Mis puudutab meie üliõpilaste karjääri, siis me erineme UCC-st sellega, et meie lõpetajate tööalase konkurentsivõime poolest on värbajad maailmas 100. kohal. UCC juhib Iirimaa lõpetajate tööalase konkurentsivõime sektorit. Üle 90% kõigist meie lõpetajatest töötab või õpib edasi õppima üheksa kuu jooksul pärast kooli lõpetamist. UCC karjääriteenused võimaldavad teil kiirendada ja edendada oma karjääri tänu UCC pühendumisele tööalase konkurentsivõime edendamisele. 2-aastane tööviisa väljaspool EL-i üliõpilastele ja suurepärased tööpraktika võimalused kõigile!

University College Cork pakub võrreldamatut laiust ja kvaliteeti bakalaureuse- ja magistriõppe kursustel kõigis peamistes distsipliinides. Meie neljas kolledžis on valida üle 100 bakalaureuse kraadi ja üle 200 kraadiõppe:

 • Kunstide, keldi uuringute ja sotsiaalteaduste kolledž
 • Äri- ja õigusteaduskond
 • Teaduste, tehnika ja toiduteaduse kolledž
 • Meditsiini ja tervise kolledž

Kui alustate UCC-s, alustate oma kolmanda taseme haridusteed ühes juhtivas Iiri ülikoolis, kuulute elavasse kogukonda ja me aitame teil saada inimeseks ja professionaaliks, kelleks soovite saada #BeginBelongBecome .

Meie bakalaureuseõppe kursused on bakalaureuseõppe tasemel, mõnel neist on integreeritud magistriõppe valik.

Meie kraadiõppe kogukond on üles ehitatud akadeemilise tipptaseme vundamendile. UCC on keskkond, kus te loote püsivaid professionaalseid ja isiklikke sõprussuhteid, mis on teie intellektuaalse arengu ja tulevase karjääri lahutamatuks osaks. Meie kraadiõppe kursused hõlmavad õpetatud magistri- ja magistrikraadi teadustööga, struktureeritud doktoriõppe programme ja professionaalseid doktorikraade. Meie kursusi pakutakse täis- või osalise tööajaga. Oleme uhked, et meil on üks kõrgemaid kraadiõppe tööhõive määrasid Iirimaal, kus 95% UCC lõpetajatest asub tööle pärast õpinguid.

Teadusuuringud

Kas teadsite, et UCC on ka üks juhtivaid teadusülikoole Iirimaal? Tegelikult oleme Iirimaal 1. kohal tööstuse allikatest saadava teadustöö tulu poolest. Meil on üle 70 uurimiskeskuse ja instituudi ning tänaseks oleme saanud üheksa Euroopa Teadusnõukogu (ERC) auhinda! Rahvusvaheliselt konkurentsivõimelise, globaalselt keskendunud teadusuuringute juhitud institutsioonina. UCC seab prioriteediks teadustööd valdkondades, mis on olulised kõrgeimal rahvusvahelisel tasemel. Nende hulka kuuluvad UCC toidu- ja terviseuuringud, fotoonika ja perinataalmeditsiin, mida peetakse maailma juhtivaks. Mitmed Iirimaa parimad uurimiskeskused asuvad UCC-s: Tyndalli riiklik instituut (mikrosüsteemid, fotoonika, nanotehnoloogia) ja APC Microbiome Institute (taitetervis, funktsionaalsed toidud), mis mõlemad on tunnustatud ülemaailmsete liidritena. Keskkonnauuringute Instituut viib läbi uuringuid kliimameetmete, säästva ühiskonna ja ringmajanduse kohta.

Siin, UCC -s, anname teile võimaluse ja võimaldame teil jälgida ja küsitleda, eristada ja kajastada, analüüsida ja tegutseda, suurendada oma potentsiaali ja edendada oma ambitsioone! Teil on oma isiklikud eesmärgid, unistused ja lootused oma tuleviku suhtes ning me oleme siin, et aidata teil neid saavutada.

Avasta UCC - meie kodu, sinu kodu!

Edetabelid

2020. aastal täitus University College Cork 10 aasta möödumist sellest, kui temast sai esimene ülikool maailmas, kellele keskkonnahariduse sihtasutus (FEE) omistas rohelise lipu. Green Campus hõlmab seitsmeastmelist programmi ja pideva täiustamise tsüklit. Välisekspertide paneel hindab ülikoolilinnakuid iga 3 aasta järel täielikult ümber. UCC on oma rohelist lippu edukalt uuendanud 4 korda.

 • Esimene ülikool maailmas, mis sai rohelise lipu.
 • UI Green Metric World University säästvate ülikoolide edetabelis ülemaailmselt 9. kohal.
 • Euroopas 1. kohal SDG 2 ja 14 eest.
 • ÜRO säästva arengu eesmärkide mõju poolest maailmas 32. kohal.
 • Esimene ülikool maailmas, mis saavutas ISO 50001 energiajuhtimisstandardi.
 • 12 mesitaru ja 700 000+ mesilaste tolmeldajat meie North Malli ülikoolilinnakus.

University College Cork on mitmete auhindadega pärjatud asutus, millel on iseseisva mõtlemise ajalugu ja 2020. aasta detsembris tähistasime oma 175. aastapäeva.

 • Valiti Sunday Timesi Iiri aasta ülikooliks rekordiliselt 5 korda ja 10 UCC teadlast on oma valdkondade 1% hulgas.
 • Kuulub maailma ülikoolide 2% parima hulka ja on uhke, et on ülikool Sanctuary.
 • Üle 90% meie õpilastest on tööl/täiendavatel õpingutel ja 90% meie programmidest pakub tööpraktika võimalusi.
 • Maailma esimene roheline ülikoolilinnak ja säästva arengu 10 parima ülikooli seas.
 • Üle 200 000 vilistlase üle maailma 5 peatükiga kolmes riigis.

Statistika

 • Akadeemilistel või teaduritel töötavate töötajate osakaal (%) 57.7
 • Doktorikraadiga akadeemiliste töötajate osakaal (%) 78,6
 • Teadlaste karjääri struktuuriga vastavusse viinud teadlaste osakaal (%) 99,7
 • 4 kolledžit
 • 28 kooli
 • 139 osakonda

  Ülikooli omadused

  UCC elaval ja avatud ülikoolilinnakus on õpilastele palju pakkuda. Meil on kokku 57 klubi ja 110 seltsi, mis pakuvad aastas üle 4000 ürituse. UCC-s on igaühele midagi!

  UCC-l on tipptasemel spordirajatis, Mardyke Arena, ning spordil on oluline roll õpilaste ühendamisel ja laiema kogukonnaga suhtlemisel. Meie õpilased ja vilistlased võitsid Tokyo 2020 olümpiamängudel mitu medalit, saate siin suurepärases seltskonnas!

  UCC uus keskus loob ülikoolilinnaku keskel uuendusliku ja kaasava sotsiaalse dünaamika, mis hõlbustab õppekogukondi, võrgustike loomist, õpilaste suhtlust, rahvusvahelistumist ja õpilastele sobivate teenuste pakkumist.

  Tudengi- ja linnaelu

  Aastal 2020 ja uuesti 2021. aastal valitud parimaks üliõpilaskogemuseks saavad rahvusvahelised üliõpilased UCC rikkalikesse sotsiaalsetesse ja kultuurilistesse kogemustesse sukelduda. Cork pakub õpilastele kõiki elava, elava ja kosmopoliitse linna eeliseid, säilitades samas väikelinna tuttavuse, ning UCC õpilased saavad linnas hõlpsasti jalgsi navigeerida. Linn ja ülikool teevad head koostööd, pakkudes õpilastele rikkalikku akadeemilist ja koolivälist kogemust. Kork on tuntud kui Iirimaa toidupealinn. “Lonely Planet” võttis selle kenasti kokku, kui kirjutas, et “Corki maakonnast võib leida kõike head Iirimaa kohta”. Linn asub ka koos maailmakuulsa "Wild Atlantic Way"-ga, samas kui selle lennujaam on tõeline värav Euroopasse.

  Majutus

  Valiti Iirimaa roheliseimaks ja ka turvaliseimaks ülikoolilinnakuks ning üheks turvalisemaks ülikooliks maailmas. UCC Campus Accommodation haldab viit spetsiaalselt ehitatud üliõpilaskorterite kompleksi, mis kõik asuvad peamisest ülikoolilinnakust jalutuskäigu kaugusel.

  Roheline ülikoolilinnak

  Green Campus oli meie enda keskkonnaühingu (EnviroSoc) üliõpilaste vaimusünnitus, kes 15 aastat tagasi väljendasid muret ülikoolilinnaku keskkonnajuhtimistavade pärast. Selle seltsi esimees on nüüd meie rohelise ülikooli komitee (GCC) kaasesimees. Meie Üliõpilaskondade Liidu asepresident on teine kaasesimees. GCC on üliõpilaste juhitud ja seda toetab tugevalt UCC seltside gild ja klubide juht. Rohelise ülikoolilinnaku komiteesse kuuluvad ka ülikooli tegevuse eest vastutavad töötajad. Komitee tuleb kokku iga kahe nädala tagant ja on peamine võimalus üliõpilaste osalemiseks ülikooli jätkusuutlikkuse tagamises. GCC osaleb kaks korda aastas toimuvatel Rohelise Foorumi koosolekutel, mida juhivad meie ülikooli ajutine president prof John O'Halloran ning meie hoonete ja kinnistute direktor Mark Poland. Roheline foorum võtab oma liikmed kõigist ülikooli funktsioonidest, sealhulgas kolleegidest hoonetest ja kinnistutest, hangetest, teenusepakkujatest, õpetamisest ja õppimisest, teadusuuringutest ja üliõpilasjuhtidest. Foorum tagab järjepidevuse ja strateegilise järelevalve kogu akadeemilise tsükli vältel.

  UCC on rahvusvahelistes jätkusuutlikkuse edetabelis (UI Green Metric, THE Impact Ranking) järjepidevalt väga kõrgel kohal ja oli esimene väljaspool Põhja-Ameerikat asuv ülikool, kellele omistati kõrghariduse jätkusuutlikkuse edendamise assotsiatsiooni kuldtäht. Oleme EAUC (Alliance for Sustainability Leadership in Higher Education) liige ja oleme alla kirjutanud SDG kokkuleppele, mis on kõrghariduse kollektiivne vastus ÜRO säästva arengu eesmärkidele.

   Stipendiumid ja rahastamine

   Asukohad

   • Cork

    College Road, , Cork

   Küsimused