Keystone logo
University College Cork MSc bioloogias - molekulaarne rakubioloogia bioinnovatsiooniga
University College Cork

MSc bioloogias - molekulaarne rakubioloogia bioinnovatsiooniga

Cork, Iirimaa

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7130 / per year *

Ülikoolilinnakus

* ELi üliõpilased: 7 130 eurot | mitte-ELi üliõpilased: 22 130 eurot

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

MSc in Molecular Cell Biology with Bioinnovation on ainulaadne kursus, mis on suunatud kõrgelt motiveeritud üliõpilastele, kes on huvitatud biomeditsiinilistest uuringutest vähibioloogia, nakkuse/immuunsuse või molekulaarse neuroteaduse ning ettevõtliku mõtlemise valdkondades. Kursus annab teile tõeliselt interdistsiplinaarse hariduskogemuse, ühendades täiustatud distsipliinipõhise koolituse põhiliste teadusuuringute, tehniliste teadmiste ja ärioskustega.

Kursus koosneb loengutest, õpetustest, praktilistest töötubadest ja individuaalsel uurimistööl põhinevast teadustööst.

Miks valida see kursus

Bioinnovatsiooniga molekulaarrakubioloogia magistrikraadi eripära on see, et saate ametliku innovatsiooni ja tehnoloogia turustamise koolituse UCC äri- ja õigusteaduskonna moodulite kaudu.

Kolme peamise uurimisteemaga-vähibioloogia, nakkus/immuunsus ja molekulaarne neuroteadus-valite pärast distsipliinipõhiste moodulite valimist välja projektid, millel on rahvusvaheliselt tuntud uurimisrühmad biokeemia, mikrobioloogia ja anatoomia/neuroteaduskonna osakondadest. .

Sul ei ole mitte ainult suurepärased uurimis- ja tehnilised oskused lõpetamisel, vaid ka eluteaduse uuenduste jaoks vajalikud äri arendamise ja turustamise oskused.

Tudengipreemiad

Iirimaa parimate noorte ettevõtjate konkursil „Parim uus idee” 2015 võitis UCC üliõpilane Blaine Doyle 20 000 euro suuruse investeeringu peaauhinna ettevõttele GlowDX, mis asub arengumaades diagnoosima tähelepanuta jäetud troopilisi haigusi, nagu denguepalavik. Blaine asutas GlowDX koos Yensi Flores Buesoga, mõlemad üliõpilased molekulaarse rakubioloogia magistrikraadis koos bioinnovatsiooniga UCC-s.

Tänavusele konkursile esitati kohalikele ettevõtete büroodele üle 1400 taotluse, 24 tiitlit 17 maakonnast võistlesid üldise tiitli nimel ning üheksa neist tegid lõppvoorus hindamiskomisjonile otseülekande.

Iirimaa parimate noorte ettevõtjate konkurssi toetasid töökohtade, ettevõtluse ja innovatsiooni osakond, kohalike ettevõtete büroode võrgustik, Enterprise Ireland ja Google.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Õpilaste iseloomustused

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • Magister neurokeemias koos molekulaarse neurobioloogiaga
    • Stockholm, Rootsi
  • Magister molekulaarbioloogias ja keskkonnamikrobioloogias (MBEM)
    • Pau, Prantsusmaa
  • Bioloogia magister (Leuven)
    • Leuven, Belgia