Keystone logo
University of Alabama at Birmingham School of Dentistry

University of Alabama at Birmingham School of Dentistry

University of Alabama at Birmingham School of Dentistry

Sissejuhatus

UAB Hambaravikool asub elavas ja avaras linnalinnakus juhtiva akadeemilise meditsiinikeskuse südames. See ühendab 1948. aastal asutatud kooli rikkaliku traditsiooni tipptasemel tehnoloogia ning kaasaegsete programmide ja võimalustega.

Kool sisaldab 7 akadeemilist osakonda ja erinevaid haridusprogramme, mis hõlmavad peamisi hambaarsti erialasid. Juhindudes terviklikust strateegilisest plaanist, edendame mõtete mitmekesisust ja võtame omaks mitmekülgse õppejõu, personali ja üliõpilaskonna, kes rikastavad UAB kogemusi.

Meie eesmärk on harida progressiivset suuõõne tervishoiutöötajat ja edendada teadust, et optimeerida suu tervist kogu meie riigis, rahvas ja kogu maailmas. Pakume parimat õppimiskogemust, rikkalikke elukestva õppe võimalusi ja abiprogrammide kaadrit, mida toetavad rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõud ning tugev vilistlaste ja kogukonnapartnerite võrgustik. Õpilased puutuvad kokku nii kliiniliste kogemuste põhjalikkuse kui ka ulatusega, samas kui üliõpilased ja õppejõud saavad osaleda nii kliinilistes kui ka laboratoorsetes uuringutes sellistes valdkondades nagu kraniofatsiaalne areng / geneetika, biomaterjaliteadus, suu mikrobioloogia ja infektsioon / peremeesorganismi reaktsioon, suuvähk ja kliinilised tulemused / rakendusteadus. Meie terviklike kliiniliste operatsioonide ja tugeva kogukondliku koostöö kaudu pakume Alabama ja seda ümbritsevate piirkondade elanikele kvaliteetset patsiendihooldust.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Birmingham

    7th Avenue South,1919, 35233, Birmingham

    Programmid

      Küsimused