Keystone logo
University of Alaska Anchorage College of Engineering

University of Alaska Anchorage College of Engineering

University of Alaska Anchorage College of Engineering

Sissejuhatus

Alaska ülikoolis saab Anchorage'i unistus saada inseneriks või arvutiteadlaseks elades Anchorage'is - Alaska äri-, tööstus-, kultuuri- ja puhkekeskuses. Asub kõigi Alaska suurte inseneritalentide tööandjate lähedal, on 74% meie tööotsijatest enne lõpetamist töökohal!

Bakalaureusekraadina saate omandada bakalaureuse kraadi tsiviil-, mehaanika-, elektri-, arvutisüsteemide, arvutiteaduse või geomaatika erialal (geodeesia ja kaardistamine) ning lõpetada kraadi projektijuhtimises, mehaanikas või tsiviilehituses. Pakume ka koostöökraade keemiatehnikas (koos WSU-ga) ning kaevandus- ja geotehnikas ning doktorikraadi. inseneriteaduses Alaska Fairbanksi ülikoolis.

Alaska tööministeerium on prognoosinud, et riik vajab 2022. aastaks aastas 300 uut arvuti- ja inseneritöötajat - 96 uut ametikohta ja 204 pensionäride asendamiseks. UAA insenerikolledž on pühendunud tipptasemel lõpetajate tootmisele, mis on valmis andma energiat riigi kasvavale insenerikogukonnale.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Anchorage

    Providence Drive,3211, 99508, Anchorage

    Küsimused