Keystone logo
University of Baltimore, Merrick School of Business

University of Baltimore, Merrick School of Business

University of Baltimore, Merrick School of Business

Sissejuhatus

Ülikooli Baltimore missioon

Ülikooli Baltimore pakub uuenduslikke hariduse äri, avalike suhete, rakendatud vabade kunstide ja teaduste ja õiguse teenima mitmekesise elanikkonna linnakeskkonnas. Avalik-õiguslik ülikool, University of Baltimore pakub suurepärast õpetamise ja toetav kogukond bakalaureuse-, magistri- ja professionaalne õpilased keskkonnas eristatakse akadeemilised ja avalikus teenistuses. University:

  • teeb tipptasemel kättesaadav traditsiooniline ja tavatuid õpilased motiveeritud ametialase edutamise ja kodanikuteadlikkusega;
  • loob aluse elukestvale õppele, isikliku arengu ja sotsiaalse vastutusega;
  • ühendab teooria ja praktika, et luua mõtestatud, reaalse maailma lahendusi 21. sajandi linnade väljakutseid; ja
  • on ankur institutsioon, piirkondlike korrapidaja ja lahutamatu partner kultuur, kaubandus ja edasise arengu Baltimore ja piirkonnas.

umbes Baltimore

Baltimore ei hüüdnimega Charm City midagi. Ja samas on lõputu põhjustel, et see on suurepärane koht, kuhu minna kooli, siin on, mida me arvame on viis kõige olulisemad.

1. Oleme lähedal kõik.

Oleme lähedal suurematel maanteedel ning igasugune ühistransport, nii liikumisvahend linna on lihtne. Või saab lihtsalt jalutada üle tänava Penn Station ja hop rongi kiire reis Washington, DC; Philadelphia; New York; või teiste suuremate East Coast sihtkohtadesse.

2. Nii palju teha. Kuidas valida?

Turistid rutiinselt suunduda Inner Harbor, National Aquarium, kesklinna mainekas kauplustes ja söögikohtades, kuid kuidas sul läheb? Peaaegu iga Baltimore naabruses on oma unikaalne ja Pentsik vaatamisväärsused.

Kuluta pärastlõunal rännates 18. sajandi munakivitänavate Fell seisukohast. Proovi krabi kook ühes linna ajaloolise avaturud. Saak populaarne kohaliku bändi või uue näidendi jaamas Põhja Kunst ja meelelahutus District. Olgem hooplema: Baltimore sai nimeks poolt Fodor on üks 15 Parim Waterfront linnu maailmas.

3. Baltimore on linn ap-art.

Baltimore on rohkem kui oma osa kujutav ja lavakunst. Naabruses jalutuskäigu kaugusel UB, Leiad Walters kunstimuuseum, Patricia ja Arthur Modell Performing Arts Center Lyric on Meyerhoff Symphony Hall ja Eubie Blake National Jazz Instituut ja kultuurikeskus. UB linnakus on ka elab Artscape, riigi suurim tasuta kunstifestival.

4. See on birdland.

Siit UB lähedal Light Rail stop, see on 10-minutilise sõidu lõuna Baltimore kaks professionaalset spordiväljakud. Saak Baltimore Orioles pesapalli mäng kevadel või nautida langevad jalgpalli Baltimore rongad.

5. Baltimore on kolledži linn.

UB on vaid üks paljudest avaliku ja erasektori kolledžeid ja ülikoole ja ümber suurlinna Baltimore. See "kolledži linn tunne" on üks peamisi eeliseid elu linnas. Tutvu Baltimore Collegetown Network ja rohkem teada, kuidas need ülikoolilinnakud kaasa võlu Charm City.

Asukohad

  • Mount Vernon

    1420 N. Charles St. Baltimore, MD, 21201, Mount Vernon

Küsimused