Keystone logo
University of Bayreuth

University of Bayreuth

University of Bayreuth

Sissejuhatus

University of Bayreuth

University of Bayreuth on dünaamiline, teadusele orienteeritud ülikoolilinnaku ülikool. Asutatud aastal 1975 kui üks esimesi interdistsiplinaarse rajamismissiooniga Saksamaal asuvaid ülikoole, peetakse seda nüüd innovaatiliste teadusuuringute ja õpetamise pioneeriks. Oma põhiainete ja strateegiliselt valitud fookusvaldkondade tugevusega pakub ülikool oma umbes 13 500 õpilasele Saksamaalt ja välismaalt ideaalset õpikeskkonda, hoolikat järelevalvet ning atraktiivseid, rahvusvaheliselt orienteeritud õppeprogramme, mis toimuvad täielikult inglise keeles.

University of Bayreuth ülikooli peetakse maailma parimate noorte ülikoolide hulka, nagu nähtub tema positsioonist Times Higher Education (THE) ülikoolide ülemaailmses edetabelis “alla 50”. University of Bayreuth on muljetavaldav rahvusvaheline võrgustik ning see reageerib sotsiaalsetele muutustele ja protsessidele uuendustega, mis jätkavad uute standardite kehtestamist. Sel põhjusel ei piirdu interdistsiplinaarne mõtlemine ainult meie ainulaadses rohelises ülikoolilinnas tehtud koostööga. See on ka võtmeelement meie paljudes interdistsiplinaarsetes õppeprogrammides. Praegu õpib ülikooli seitsme teaduskonna pakutavates 150 erinevas õppeprogrammis umbes 13 500 üliõpilast.

University of Bayreuth keskendub interdistsiplinaarsele teadustööle ja pakub suurepäraseid võimalusi tänu oma kaasaegsetele teadusasutustele ja esmaklassilisele teadustaristule. University of Bayreuth on õnneks üks populaarsemaid Saksamaa ülikoole välisteadlaste seas ja ta on regulaarselt kaasatud Humboldti edetabeli juhtide hulka.

Ta on olnud aastaid Aafrika uuringute rahvusvaheline liider; Bayreuthi rahvusvaheline Aafrika uuringute kõrgkool (BIGSAS) on osa meie tipptaseme klastrist „Aafrika mitmekordne”, mida rahastavad Saksamaa föderaal- ja osariigi valitsused. Baieri eksperimentaalse geokeemia ja geofüüsika uurimisinstituudis läbi viidud kõrgsurve- ja kõrge temperatuuriuuringud on samuti saavutanud tugeva maine kogu maailmas. Ülikooli polümeeriuuringud on Saksamaa Uurimisfondi (DFG) avaldatud rahastamise edetabeli esirinnas. University of Bayreuth on tihe rahvusvaheline strateegiliselt valitud ülikoolide partnerluste võrgustik.

Ülikool pakub oma üliõpilastele ja teadlastele õpetamis- ja uurimiskeskkonda, kus on palju ruumi loovusele, seades end sellega pingepiirkonda akadeemilise vabaduse, teaduse arengu, praktikale orienteerituse ning sotsiaalse ja kultuurilise vastutuse vahel.

Avastage oma uus kodu kodust eemal. Saage Bayreuthi kogukonna osaks. Kohtumiseni ülikoolilinnakus või veebis!

Asukohad

  • Bayreuth

    University of Bayreuth 95440 Bayreuth Germany, , Bayreuth

Küsimused