Keystone logo
University of Bayreuth MA in History & Economics
University of Bayreuth

MA in History & Economics

Bayreuth, Saksamaa

4 Semesters

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* there are no tuition fees; in Germany, students at all higher education institutions pay a semester contribution; this payment - at the University of Bayreuth: about 110 EUR per semester - has nothing to do with tuition fees

Sissejuhatus

Majandus muutub pidevalt. Viimased majanduskriisid on meile õpetanud, et pikaajaline perspektiiv võib aidata meil majanduses toimuvaid muutusi paremini mõista. Sel põhjusel on majandusajaloo valdkond viimastel aastatel olnud buum. Üha rohkem on vaja eksperte, kes analüüsiksid keerulisi majandussuhteid ja töötaksid välja integreerivad lähenemised lahenduste saavutamiseks ajaloolise kogemuse põhjal. Ajaloo ja majanduse magistriprogramm pakub teile interdistsiplinaarset ajaloo- ja majandusharidust, mis on praegu Saksamaal ainulaadne. See ainulaadne kombinatsioon viib karjäärile vastava kraadini, mis võimaldab lõpetajatel alustada karjääri erasektoris või jätkata kraadiõpet.

Miks õppida ajalugu ja majandust Bayreuthis?

University of Bayreuth kuulub hetkel parimate noorte ülikoolide hulka vastavalt Times Higher Educationi ülemaailmsele edetabelile "150 alla 50". See edetabel keskendub 150 parimale ülikoolile üle maailma, mis asutati vähem kui 50 aastat tagasi. Keskmise suurusega ülikoolilinnakuna paneme vähem rõhku kasvule ja rohkem oma infrastruktuuri kõrgeima kvaliteedi tagamisele. Seejuures keskendub University of Bayreuth erinevate erialade rõhuasetustele ja mitmete interdistsiplinaarsete sidemete arendamisele, mis tagavad talle koha rahvusvaheliselt parimate ülikoolide hulgas. Ajalugu ja majandusprogrammis osaleva üliõpilasena saate sellest lähenemisviisist kasu, otsekontaktist erinevate ainevaldkondade õppejõududega ja sellest, et kõik vajalik on teie ukse ees.

Sisseastumised

Õppekava

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused