Keystone logo
University of Bayreuth MSc akumaterjalide ja tehnoloogia alal
University of Bayreuth

MSc akumaterjalide ja tehnoloogia alal

Bayreuth, Saksamaa

4 Semesters

Inglise keel

Päevane õpe

15 Jul 2023

Oct 2023

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* õppemaksu ei ole; Saksamaal maksavad kõikide kõrgkoolide üliõpilased semestri sissemakse; see makse – University of Bayreuth : umbes 110 EUR semestris – ei ole kuidagi seotud õppemaksudega

Sissejuhatus

Juurdepääs säästvale ja taastuvale energiale on 21. sajandi üks suuremaid väljakutseid. Seetõttu on elektrokeemiline energia salvestamine, eriti patareid, tuleviku jaoks oluline tööriist. Inglise keeles õpetatav magistriõppekava "Akumaterjalid ja tehnoloogia" valmistab oma üliõpilasi nendeks tulevasteks väljakutseteks ette. See käsitleb energia salvestamise keskseid küsimusi interdistsiplinaarselt ja keskendub sellistele küsimustele nagu uute akumaterjalide tõhusus ja ohutus teadusliku suunitlusega.

Miks õppida Bayreuthis "Akumaterjalid ja tehnoloogia" (M.Sc.).

Täna kuulub University of Bayreuth noorte ülikoolide kõrgeimasse gruppi ja on ajakirja Times Higher Education ülemaailmses edetabelis "100 alla 50" kõrgeimal positsioonil. See pingerida määrab 100 parimat ülikooli maailmas, mis asutati vähem kui 50 aastat tagasi. Väikese ja peene ülikoolilinnakuna ei keskendu ülikool kasvule, vaid keskendub oma kvaliteetse infrastruktuuri laiendamisele. Seejuures keskendub University of Bayreuth distsiplinaarsetele ja interdistsiplinaarsetele prioriteetidele, mis võimaldavad tal olla rahvusvaheliselt parimate seas.

Akumaterjalide ja tehnoloogia kraadiõppe programm asukohas University of Bayreuth on Saksamaal ainulaadne. See toob kasu tihedast ühendusest Baieri akutehnoloogia keskusega (BayBatt), kus University of Bayreuth viib läbi intensiivseid uuringuid alates akumaterjalidest ja analüütikast kuni intelligentsete, võrku ühendatud ja jätkusuutlike tuleviku energiasalvestussüsteemideni.

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Õppekava

Programmi tulemus

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused