Keystone logo
University of Bayreuth MSc in Environmental Geography
University of Bayreuth

MSc in Environmental Geography

Bayreuth, Saksamaa

4 Semesters

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* there are no tuition fees; in Germany, students at all higher education institutions pay a semester contribution; this payment - at the University of Bayreuth: about 110 EUR per semester - has nothing to do with tuition fees

Sissejuhatus

Mis tahes mastaabis keskkonnamuutused, globaalsetest kohalikeni, on planeedil Maa elu jaoks üliolulised. Lisaks kliimamuutustele on tänapäeva peamisteks väljakutseteks muutused bioloogilises mitmekesisuses, mulla degradeerumine ja massiliikumise suurenemine. Sageli nõuab selliste keskkonnaprotsesside dünaamika mõistmist atmosfääri, biosfääri, reljeefsfääri, pedosfääri ja hüdrosfääri ruumilistest ja ajalistest seostest. Lisaks on ülimalt oluline suhtlemine inimtegevusega. Füüsiline geograafia – interdistsiplinaarne valdkond, mis keskendub selgelt keskkonna ja ühiskonna seosele – on üks põhidistsipliinidest, mis neid keskkonnamuutusi käsitleb ja uurib.

Miks õppida keskkonnageograafiat Bayreuthis?

University of Bayreuth kuulub hetkel parimate noorte ülikoolide hulka vastavalt Times Higher Educationi (THE) ülemaailmsele edetabelile "150 alla 50". See edetabel keskendub 150 parimale ülikoolile, mis asutati vähem kui 50 aastat tagasi. Keskmise suurusega ülikoolilinnakuna paneme vähem rõhku kasvule ja rohkem oma infrastruktuuri kõrgeima kvaliteedi tagamisele. Seejuures keskendub University of Bayreuth erinevate erialade rõhuasetustele ja mitmete interdistsiplinaarsete sidemete arendamisele, mis tagavad talle koha rahvusvaheliselt parimate ülikoolide hulgas. Keskkonnauuringutel on Bayreuthis pikaajalised traditsioonid. Bayreuthi ökoloogia- ja keskkonnauuringute keskuses (BayCEER) on korraldatud umbes 25 uurimisrühma, mis pakub ainulaadseid võimalusi nii riiklikele kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele.

Sisseastumised

Õppekava

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused