Keystone logo
University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

Sissejuhatus

Kas soovite midagi muuta ja aidata kujundada maailma, milles me elame? Kas olete kirglik probleemide lahendamise vastu? Kas soovite teha koostööd maailma parimate teadlastega, et pakkuda lahendusi praegustele ja tulevastele globaalsetele probleemidele?

Kui jah, võib Birminghami ülikool olla teie jaoks õige kraadiõppe valik. Tehnika- ja füüsikateaduste kolledž juhib teed tipptasemel hariduse, teadus- ja arendustegevuse vallas erinevates sektorites, nagu tehnika, tööstus, tehnoloogia, energeetika, tervishoid ja palju muud. Meie juures õppimine ei ole mitte ainult järgmine samm teie karjääriteel, vaid aitab teil muuta maailma arenenumaks, vastupidavamaks ja jätkusuutlikumaks kohaks.

Miks õppida Birminghami ülikoolis?

 • Oleme ülemaailmne 100 parima ülikool ja oleme mitmes Ühendkuningriigi liigatabelis 20 parima hulgas
 • Ühendkuningriigi 100 parimat lõpetanud tööandjat on meid nimetanud enim sihitud ülikooliks (The Graduate Market in 2021
 • 87% meie uuringutest on globaalse mõjuga (REF 2014)
 • Arvukad UoB vilistlased ja töötajad on osalenud Nobeli auhindadega tunnustatud töös
 • Üliõpilastele on saadaval palju tööalase konkurentsivõime tugiteenuseid. Kolledž ja meie karjäärivõrgustik võivad anda teile praktilisi nõuandeid ja oskusi karjääri arendamiseks. Meil on ka suurepärased tööstussidemed ülemaailmsete ettevõtetega, nagu Rolls Royce ja Jaguar Land Rover, mis annavad meie õpilastele võimaluse saada sellest tööstusest ülevaadet ja kogemusi.
 • Kui alustate õpinguid 2021. aasta septembris, võite saada Commonwealthi stipendiumi väärtusega 3000 naela või ülemaailmse magistriõppe stipendiumi väärtusega 10 000 naela. Mõlema auhinna teave ja abikõlblikkuse kriteeriumid on saadaval meie veebisaidil.

Ülikooli omadused

Traditsioonilises "punastest tellistest" ülikoolilinnakus, mida sageli valitakse Ühendkuningriigi üheks ilusaimaks, on ülikoolis elav rahvusvaheline üliõpilaste kogukond enam kui 150 erinevast riigist. Ajaloolise ja kaasaegse arhitektuuri, roheliste õuealade ning tipptasemel õpperajatiste ja -seadmete kombinatsiooniga on meie Edgbastoni ülikoolilinnak inspireeriv keskkond õpinguteks.

Birminghami linn

Vaid 7-minutilise rongisõidu kaugusel meie ülikoolilinnakus asuvast ülikooli raudteejaamast asub Birminghami kesklinna süda, mis muudab reisimise kõikjale riigis lihtsaks. Elujõulise ja õitsva atmosfääri ning rohkete vaatamisväärsuste ja meelelahutusega, mis hoiavad teid hõivatud, on linnas palju kogeda. Olgu selleks ostlemine, sportimine, kultuuriga tutvumine või toiduga katsetamine – siin leidub igaühele midagi. Tegelikult armastavad meie õpilased Birminghami nii väga, et 48% otsustab pärast kooli lõpetamist piirkonda jääda.

  Asukohad

  • Birmingham

   University of Birmingham Edgbaston Birmingham, B15 2TT, Birmingham

  Küsimused