Keystone logo
University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences MSc materjaliteadus ja tehnika
University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

MSc materjaliteadus ja tehnika

Birmingham, Suurbritannia

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe

31 Aug 2024

Sep 2024

GBP 11 340 / per year *

Ülikoolilinnakus

* Ühendkuningriigi üliõpilastele; 29 340 naela rahvusvahelistele üliõpilastele

Sissejuhatus

Birminghami metallurgia ja materjaliteadus on suur maailmatasemel rajatistega uurimiskeskus. Meie uuringud on materjaliteaduse ja inseneriteaduse esirinnas ning teeme tihedat koostööd paljude tööstuspartneritega, et tagada meie avastuste potentsiaali maksimeerimine.

Uued materjalid toetavad paljudes sektorites arengut ja edusamme. Uued tehnoloogiad lennukitest akudeni, puusaimplantaatidest elektroonikaseadmeteni on võimalikud ja sageli piiratud materjalidega, mida me praegu teame ja kasutame. Materjaliteadlased ja insenerid teevad kõvasti tööd, et mõista, kuidas ja miks materjalid käituvad nii, nagu nad käituvad, ning kasutavad neid teadmisi ära uute hämmastavate omadustega materjalide väljatöötamiseks.

Õppides materjaliteadust ja tehnikat, saate põhjapanevalt arusaama sellest, kuidas materjali omadused, nagu tugevus, elektroonilised omadused ja biosobivus, mõjutavad materjali struktuur, näiteks selle kristallstruktuur või mikrostruktuur.

Neid teadmisi saab seejärel kasutada strateegiate väljatöötamiseks uute materjalide väljatöötamiseks, näiteks reaktiivmootorite labade puhul kõrgematel temperatuuridel töötavate sulamid või soomusrakenduste jaoks mõeldud ülitugev keraamika. See programm varustab teid oskustega, mis on vajalikud mitmesuguste tööstusharudega liitumiseks materjalide spetsialistina või jätkamiseks doktorikraadi tasemel.

Miks õppida materjaliteaduse ja inseneri magistrante Birminghamis?

  • Materjalid on peaaegu kõigi tööstussektorite aluseks ja ülemaailmsed väljakutsed on suurendanud nõudlust uute materjalide järele.
  • Sellest tulenevalt kasvab nõudlus materjaliinseneride ja teadlaste järele kogu maailmas ja eriti kiiresti arenevates riikides. Metallurgia ja materjalide kool on pikka aega olnud materjalide uurimise ja hariduse tippkeskus.
  • Kursus on mõeldud lõpetajatele, kes soovivad omandada teadmisi, kontseptsioone ja uurimisoskusi täiustatud materjalide alal, et otsida materjalide uurimis- või tehnoloogiaarenduse karjääri. Samuti pakub see suurepärase ettevalmistuse neile, kes soovivad omandada klassikalist doktorikraadi, uut integreeritud õpingutega doktorikraadi ja instituudi kraadi.
  • Üks parimatest materjaliuuringute keskustest Suurbritannias.
  • Maailma juhtivad ja ainulaadsed rajatised, näiteks 60 miljoni naelsterlingi kõrgete temperatuuride uurimiskeskus.
  • Tugev koostöö paljude tööstuspartneritega, sealhulgas Rolls-Royce, Baosteel ja paljud teised.
  • Lai teadustegevus, alates aatomiskaalast kuni komponentideni.

Sisseastumised

Õppekava

Stipendiumid ja rahastamine

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused